Był polski Holokaust! Zaatakowali Polskę. Efekt: ten wstrząsający film

Portal informacyjno-historyczny

polski Holokaust polski Holokaust / fot. screen Youtube

Tak – był polski Holokaust! Chcieli zaatakować Polskę. Efekt odwrotny: ten wstrząsający film. Dzięki angielskim napisom zobaczą go za granicą (wideo)

w Ciekawe klipy/II wojna światowa/Polska Ludowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jedna z żydowskich fundacji w USA chciała uderzyć w Polskę, mówiąc o polskim Holokauście. Nie zdając sobie sprawy, aktorzy występujący w oszczerczym klipie powiedzieli prawdę. Lata 30. i 40. XX wieku to straszny okres w polskiej historii. To nagranie pozwala to sobie uświadomić.

Nagranie jest dostępne również po angielsku.

(11493)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę