Portal informacyjno-historyczny

Bieńkowska zabrała głos w sprawie Polski. W Polsce oburzenie, a niemieckie media z lubością cytują jej słowa. A w GW drwi: ,,Wstaliśmy z kolan i…”

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Elżbieta Bieńkowska została zacytowana przez niemiecki ,,Der Spiegel”, kiedy zabrała głos w sprawie Polski. Była posłanka PO, obecnie komisarz ds. rynku wewnętrznego UE, wypowiedziała słowa, które w Polsce zostały uznane za skandaliczne przez wielu dziennikarzy.

Według niej, mamy być groźniejsi dla UE niż Brexit.

Decyzja o opuszczeniu UE przez Wielką Brytanię była wstrząsem dla wszystkich, ale teraz eurosceptycy są postrzegani jako poważne zagrożenie

– mówiła i dodała, że większym zagrożeniem dla jedności Unii Europejskiej niż Brexit, są „kraje takie jak Polska”. Powód? Nieprzyjęcie imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu oraz… wycinkę drzew z Puszczy Białowieskiej.

Później na łamach Gazety Wyborczej uzupełniała:

Wstaliśmy z kolan i zostaliśmy z niczym

Dodała także, że ,,z brexitem Europa sobie poradzi. Bardziej boi się antydemokratycznego wirusa w Polsce i na Węgrzech”.

sytuacja Polski jest dramatyczna

– podsumowuje.

Jej słowa wywołały burzę:

(5043)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. taka osoba jak ona i wiele innych które żle wypowiadają się o Polsce a mają ją reprezentować powinny być pozbawione obywatelstwa polskiego a co za tym idzie pozbawione tej funkcji którą pełnią , i niech wyp…la z NASZEGO PIĘKNEGO BEZPIECZNEGO KRAJU. Bo przez takie gnidy jak ona , sieje kłamstwa za granicą na swoją kożyść , to nie jest Polka tylko Niemka . Jak można reprezentować swój ojczysty kraj źle o nim mówiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę