Portal informacyjno-historyczny

To będzie odpowiedź na ,,czarny marsz”? Powstał poruszający teledysk do filmu o niezwykłej historii 16-latki – polskiej męczennicy [WIDEO]

w Piosenki/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Swoją premierę miał film ,,Zerwany Kłos”, który opowiada historię błogosławionej Karoliny Kózkówny – polskiej męczennicy i patronki Ruchu Czystych Serc.

Ks. Rytel-Andrianik, zapytany przez portal wPolityce.pl, czy to będzie odpowiedź na ,,czarne marsze”, odpowiada:

Film jest w 100 proc. za życiem. Przedstawiona na ekranie historia bł. Karoliny Kózkówny promuje świętość życia, przypomina, że każde życie jest święte i że każde dziecko ma prawo do życia. Zwróćmy uwagę, że w filmie została przedstawiona historia kobiety, która została zgwałcona i mimo tego, że była samotna, zdecydowała się urodzić. Takich sytuacji podczas I i II wojny światowej było wiele. Film podkreśla świętość i prawo do życia każdego dziecka, również tego, które nie zna swojego ojca.

cały wywiad TUTAJ

Film jest dziełem studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Pomysłodawcą, a zarazem scenarzystą i reżyserem jest Witold Ludwig, twórca m.in. spektaklu teatralno-filmowego „Brat naszego Boga”, nagradzanego na konkursie filmów katolickich w Niepokalanowie. Muzykę do filmu skomponował Krzysztof Aleksander Janczak, nagradzany w licznych konkursach muzyki poważnej i filmowej, kawaler Srebrnego Krzyża Zasługi

(1253)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę