Banderowska prawda historyczna – „naj­pierw ktoś musi ban­de­row­com udo­wod­nić, że brali udział w rzezi wo­łyń­skiej” – twierdzi jeden z liderów Prawego Sektora

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Prawy Sek­tor nie ma za­mia­ru prze­pra­szać za zbrod­nie ukra­iń­skich na­cjo­na­li­stów na Po­la­kach. Mało tego! Artem Lu­chak, przed­sta­wi­ciel par­tii, który przy­je­chał do Pol­ski pro­wa­dzić kam­pa­nię wy­bor­czą, oświad­czył, że naj­pierw ktoś musi ban­de­row­com udo­wod­nić, że brali udział w rzezi wo­łyń­skiej” – pisze dziennik „Fakt”.

– Do­pie­ro jak to zo­sta­nie udo­wod­nio­ne, wtedy można prze­pra­szać – po­wie­dział buń­czucz­nie Ukra­iniec. – Niech ktoś to naj­pierw udo­wod­ni – za­po­wie­dział na kon­fe­ren­cji pra­so­wej, pod­czas któ­rej przy­wi­tał się ze zgro­ma­dzo­ny­mi sło­wa­mi „Slava Ukra­inie” – czytamy w „Fakcie”.

CAŁOŚĆ W „FAKCIE”.

bandera2

Kulisy tajemniczej śmierci Stepana Bandery. Nie pomogły mu kontakty z wywiadem brytyjskim i niemieckim. Ale śmierć w zamachu uczyniła z niego męczennika i bohatera w oczach Ukraińców… CZYTAJ WIĘCEJ

(16)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.