Andrzej Celiński: Gdyby nie stan wojenny, mogło zginąć 50-100 tys. Polaków. Uważa, że Jaruzelski był wybitniejszym politykiem niż Kaczyński [WIDEO]

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Andrzej Celiński w programie Bez Retuszu bronił decyzji o wprowadzeniu stanu wojennego i jednocześnie bardzo mocno krytykował obecny rząd. Na tym tle doszło w studiu do ostrej polemiki…

Celiński bronił decyzji o wprowadzeniu Stanu Wojennego. Zastanawiał się, czy gdyby do niego nie doszło, mogłoby zginąć 50-100 tys. Polaków (od 22:12)

Później Celiński oskarżał TVP o manipulację i następnie ostro atakował rząd PiS, aż do momentu, kiedy usłyszał od uczestniczącego w dyskusji Andrzeja Smirnowa: ,,Znamy się od lat, ale to co wygadujesz, to przekracza wszelkie granice” (od 31:49)

Następnie Celiński wyrażał swoją dezaprobatę na temat obecnej sytuacji z Trybunałem Konstytucyjnym i usprawiedliwiał wsadzanie kibiców do więzień. W specyficzny sposób tłumaczył też brak zamieszek na Marszu Niepodległości (od 37:45):

Warto również przytoczyć wypowiedź Celińskiego ze studia Polsatu, gdzie stwierdził, że Jaruzelski był wybitniejszym politykiem niż Jarosław Kaczyński:

(3579)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.