Czy walczyłbyś za swój kraj. Polacy jako nieliczni w większości powiedzieli ,,tak” [infografika]

w Infografiki/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Europarlamentarzysta z PO Jacek Saryusz-Wolski opublikował grafikę z wynikami sondażu: czy walczyłbyś za swój kraj. Oto wyniki.

Polska wspólnie z USA ma przewagę osób, które chciałyby walczyć w przypadku wojny.

W Niemczech tylko 18% obywateli jest gotowych bronić ojczyzny, a aż 62% jest temu zdecydowanie przeciwnych. W Czechach jest to odpowiednio 23 i 64 procent, w Wielkiej Brytanii 27 i 51 procent, a w USA – 44 i 31 procent.

37% Polaków w razie agresji na nasz kraj stawiałoby opór, ale nie zbrojny, lecz angażując się w działania niemilitarne. Jednak walczyć chce 27% – dużo więcej, niż w innych krajach.

źródło: Twitter / Kresy.pl

(4389)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.