Portal informacyjno-historyczny

Żydowski tygodnik wydawany w Niemczech: Polska na krawędzi negacji Holokaustu

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Polski rząd walczy z kłamstwem historycznym. Szkody wynikające z tego są ogromne. Polska porusza się na krawędzi negacji Holokaustu

– informuje swoich czytelników Jüdische Allgemeine”, wydawany przez Centralną Radą Żydów w Niemczech.

Warszawa od lat usiłuje wmówić Polakom, że zagraniczni dziennikarze rozpętali gigantyczną kampanię kłamstw, by oczyścić Niemców z ich winy za Holokaust i zrzucić ją na Polaków

– pisze Gabriele Lesser, niemiecka dziennikarka i była korespondentka „taz” w Warszawie

Uważa, że za działaniami rządu kryje się plan – ukrycia zbrodni Polaków na Żydach oraz „kolaboracji Polaków z okupantem”

Chodzi o liczne pogromy, w których katoliccy Polacy mordowali swoich żydowskich sąsiadów, o antysemityzm w przedwojennej Polsce i kolaborację, społeczną i gospodarczą, z okupantem. O tym w przyszłości już nie będzie wolno mówić i pisać, jeśli nie chce się ryzykować procesu

– pisze dalej Lesser, powołując się na Yehudę Bauera, historyka z Jad Waszem, który z kolei oskarża Polskę o „poruszanie się na krawędzi negacji Holokaustu”.

On ma rację. Czym innym jest zakaz mówienia i pisania o polskich pogromach?

– kwituje Lesser.

źródło: wPolityce.pl

(633)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Bezczelni! tacy byli są i będą! oj wredny!, fałszywy od wieków to naród!.Przygarnięte przez Polskę! wieki temu dziecię , niemające wówczas ojca ni matki na świecie!. Dzisiaj ,niewdzięczne, wredne,fałszywe i chciwe!, przychodzą żądać od matki zapłaty! za co! za to że była przez niemiecki naród 6 lat okupowana! katowana!, bita!,gwałcona!, mordowana!,niszczona! a w końcu cała zhańbiona i zniewolona!!! Cóż to za dziecię? wyrodne dzisiaj oskarża ją przed całym światem?! że przez nią! przez Polskę! dzieciństwa one nie miały?, bo ich nie obroniła! jako matka ,gdy ich Niemcy mordowały!. Więc stwierdzam stanowczo ! wredny, bez skrupułów, chciwie fałszywy od wieków to naród !. Polsko! matko! piękna, kochana ! powstań z kolan! już czas najwyższy! by unieś wyżej głowę! i spojrzeć bez wstydu!, z honorem!, wysoko podniesionym czołem! prosto w oczy powiedzieć stanowczo! dość! twym dzieciom przybranym! co światu całemu na ciebie złorzeczą kłamiąc, ohydnie mącą mu w głowie! szantażując że, jak nie dasz, nie zapłacisz to jeszcze coś ohydnie kłamliwego na ciebie dopowie!.

  2. Żydzi za nazwę niemieckie obozy, nie mają nic! za nazwę Polskie obozy doją nas niemiłosiernie! więc bojąc się utraty wpływów, wpływają na totumfacką żydom opinię ogólnoświatową aby ta na nas wywarła swój wpływ! więc walkę o wielką dumną ,suwerenną Polskę uważam za największy nasz obowiązek! lecz dumnym tożsamym z narodem i ojczyzną Polakiem nie jest w dzisiejszych czasach wcale takie łatwe być ! trzeba cały czas o tą dumę i tożsamość narodową walczyć i zabiegać! a raz zdobytą na wieki o nią dbać i czcić! .Naród dumny nie może sobie pozwolić, by obce imperia narzucały mu swoje porządki! dlatego aby stać się kiedykolwiek narodem dumnym musimy raz na zawsze zakończyć żydowską krwiopijczą działalność wobec polski! bez tego nigdy nie będziemy narodem dumnym!.My współcześni Polacy zwłaszcza młodzi, nie jesteśmy żadnymi antysemitami,zresztą określeniem tym żydzi zaczeli nazywać polaków dla utrzymania ich w totumfackich lękliwych poddańczych ryzach i tak się dzieje do tej pory! trzeba przestać się bać i jasno powiedzieć dość ! bez oderwania żydów od naszej Polskiej pępowiny nigdy przenigdy nie staniemy się narodem wolnym i dumnym! tylko jeszcze przez następne dziesięciolecia będziemy służalczo oddanym żydom narodem! a dalsze literackie pisanie o naszej dumie! to żeby wydać nawet 1000 tomów rozpraw naukowo literackich na ten temat będzie to tylko w dalszym ciągu pięknym literackim pisaniem i czczem poddańczym żydom pustym nic nieznaczącym gadaniem!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę