Portal informacyjno-historyczny

Życie pisze makabryczne scenariusze. W Szwecji zginęli ci, którzy robili wszystko, by pomóc uchodźcom…

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Życie pisze zaskakujące scenariusze. W niedawnym zamachu w Sztokholmie, w którym imigrant wjechał w tłum ciężarówką, zginęły dwie kobiety i mężczyzna, którzy pomagali uchodźcom.

Jedną z ofiar była 69-letnia Lena Wahlberg, która działała w Amnesty International. To organizacja bardzo aktywna w Szwecji we wspieraniu imigrantów w ich staraniach o azyl lub prawo pobytu

Szwedzki oddział AI aktywnie działał też m.in. na rzecz zniesienia tortur w Uzbekistanie. To z tego kraju trafił do Szwecji Rachmat Akiłow, który jest podejrzany o przeprowadzenie zamachu.

Na rzecz uchodźców działa też Mailys Dereymaeker. 31-letni belgijska psycholog została przejechana ciężarówką jako pierwsza. Walcząca o prawa imigrantów kobieta czekała na przyjaciółkę. Osierociła 18-miesięczne dziecko…

Kolejną ofiarą zamachowca ze Sztokholmu był Chris Bevington, jeden z dyrektorów Spotify. Serwis, który zapewnia dostęp do milionów utworów muzycznych, także wspierał uchodźców. Na platformie przygotowano m.in. specjalną playlistę zatytułowaną „The Refugee”, która zawiera 20 utworów. Znalazły się na niej m.in. hity „Wavin’Flag” urodzonego w Somalii Kanadyjczyka K’Naana czy „We Are The Champions” zespołu Queen.

Wypuszczenie tej playlisty nie było przypadkowe. Była to odpowiedź na przedwyborcze zapowiedzi Trumpa, który chciał zweryfikować politykę w sprawie uchodźców, którzy trafiają do USA, a także zająć się nielegalną imigracją. Wśród licznych głosów oburzenia lewicowo-liberalnych mediów, był również ten gest Spotify.

Ponadto w zamachu w Sztokholmie przy użyciu ciężarówki zginęła 11-letnia dziewczynka, która wracała ze szkoły. Jak widać islamistom nie robi różnicy, kogo zabiją. Dla nich śmierć każdego Europejczyka, nawet pomagającego uchodźcom lub dziecka, to kolejny krok od zniszczenia chrześcijańskiego świata.

Tak wyglądał moment zamachu – jest nagranie, jak kierowca zaczyna rozjeżdżać ludzi [WIDEO+18]

Zamachowcy w Szwecji już drżą ze strachu. Policja na marszach gejów przygotowuje się do konfrontacji z terrorystami [WIDEO]

(6841)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę