Życie pięknej modelki legło w gruzach w ciągu kilku sekund. To miała być kara za życie niezgodne z islamem [FOTO+WIDEO +18]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Modelka Resham Khan długo będzie wspominała swoje 21. urodziny. Jej życie zmieniło się w ciągu kilku sekund, gdy nieznany sprawca na jednej z londyńskich ulic oblał ją kwasem siarkowym. Niewykluczone, że muzułmanka został w ten sposób ukarana przez innych wyznawców islamu.

Khan odwoziła swojego 37-letniego kuzyna Jameela Muhktara po jej imprezie urodzinowej. We wschodniej części Londynu zatrzymała auto na światłach. Właśnie wtedy wydarzyło się to, co na pewno zmieni jej życie. Do samochodu podbiegł nieznany mężczyzna i oblał Khan oraz Muhktara kwasem siarkowym. Oboje doznali poważnych poparzeń twarzy i ciała.

Po 45 minutach oczekiwania na karetkę poszkodowani trafili do szpitala, bowiem zawiózł ich świadek zdarzenia. Ostatecznie oboje wylądowali w specjalistej placówce, gdzie lekarze próbowali uratować m.in. lewe oko Khan. 21-letni modelka na pewno też będzie potrzebowała przeszczepu skóry. Na jednym z portali crowdfundingowych szybko ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie Khan.

To jest koszmar. Zastanawiam się, czy po tej napaści moje życie będzie jeszcze takie samo. Do tej pory nie słyszałam nic o takich atakach w Wielkiej Brytanii. Nigdy już nie będę wyglądać jak prawdziwa ja. Wdzięczna jestem tylko za to, że mam wszystkie zmysły, jestem sprawna

– skomentowała atak 21-latka, która robiła karierę modelki.

Sprawca ataku nie został złapany. Nie wiadomo, kto zaatakował Khan, ale pojawiły się sugestię, że zrobił to radykalny muzułmanin, któremu nie spodobało się to, jak żyje 21-latka.

Czemu nie napiszecie, że to muzułmanka? Najprawdopodobniej została oblana przez swojego ,,brata w wierze” za to, że za bardzo obnosiła się ze swoją urodą, za dużo pokazywała i nie stosowała się do islamskich nakazów dotyczących kobiet

– napisał jeden z komentujących sprawę Anglików.

Przypomnijmy, do czego rok temu doszło w Pakistanie:

26-letnia pakistańska „Kim Kardashian” zamordowana przez brata-islamistę. „Zabójstwo honorowe”

(11659)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.