Portal informacyjno-historyczny

Zwolenniczka aborcji kompletnie zaskoczona w studiu TVN 24 [wideo]

w Ciekawe klipy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Argumenty zwolenników i przeciwników aborcji są wszystkim świetnie znane. Ale do wyobraźni najlepiej przemawia bardzo konkretny przykład. Do tego stopnia, że zwolenniczka aborcji nie wiedziała, jak zareagować na nietypowy prezent…

(9534)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

9 komentarzy

 1. Lewactwo= zabijanie tych, którzy stoją na drodze, nienarodzonych, chorych i słabych (eutanazja) i utrzymywanie przy życiu seryjnych morderców i ludobójców (sprzeciw wobec kary śmierci)

 2. Uważam, że kobieta powinna mieć prawo do aborcji w przypadku gdyby ciąża i poród zagrażały jej życiu lub dziecka. Płód w 12 tygodniu na pewno nie jest dzieckiem, bo po za brzuchem matki nie przeżyłoby samo ani minuty.

  • A czym? Płód to też człowiek we wczesnym stadium rozwoju i sam nie przeżyjesz minuty bez tlenu jak ktoś odetnie ci do niego dostęp

   • jak ciąża może zagrazac życiu dziecka??
    Kiedy nawet 7-8 niesieczny płód nieprzeżyłby poza organizmem matki. Czy bycie czlowiekiem powinno być uzależnione od rozwoju medycyny??

  • To nie jest żaden argument. Czym więc jest płód wg ciebie? To początkowa faza życia dziecka, które nie tylko w łonie matki ale i też po urodzeniu się nie potrafi przeżyć bez opieki rodziców. Są też tacy co nawet w życiu już dorosłym nie potrafią się odnaleść i giną gdzieś pod płotem zapomniani przez wszystkich. Zanim coś napiszesz, zastanów się.

 3. a gdzie jakiś film? panie redaktorze? bo inaczej to zacznę myśleć że większość waszych artykułów jest jednostronna w dodatku skrajnie jaskrawa i wymyślona na poczekaniu.
  Lubię czytać tą stronę ale chciałbym wierzyć że jest jeszcze w tym kraju i w tych ludziach jakakolwiek rzetelność dziennikarska.

 4. za Aborcją są tylko ci którzy sami jej uniknęli – „” a szkoda „” – bo gdyby na nich dokonano aborcji… nie było by tematu !!! Europa i Świat te wszystkie ugrupowania co tak walczą o prawa człowieka są przeciw karze śmierci dla morderców ale są za zabijaniem niewinnych bezbronnych dzieci – hipokryzja ? brak zasad moralnych ? to jest właśnie bestialstwo…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę