Znany youtuber sparodiował Miriam Shaded. ,,Wyznawcy Jezusa w koncernach…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Miriam Shaded dopatrzyła się symbolu półksiężyca na butelkach wody Żywiec Zdrój i nawoływała do bojkotu produktów tej firmy. Znany youtuber zainspirował się wpisem działaczki i postanowił ją lekko sparodiować.

Nie wiem jak wy, ale ja już nie kupuje… Dla mnie symbole mają znaczenie. Jak krzyżyk na piersi, jak obrączka na palcu. Ponadto lepiej dla naszej gospodarki kupować Polskie produkty

– napisała Shaded na jednym z portali społecznościowych i dołączyła zdjęcia symboli islamu oraz butelki wody Żywiec Zdrój, na której znalazła półksiężyc.

Internauci w większości uznali, że niepotrzebnie doszukuje się pewnych związków. Z podobnego założenia wyszedł popularny youtuber Krzysztof Gonciarz. Na Facebooku opublikował post, w którym w prześmiewczy sposób odniósł się do wpisu Shaded. Nie zajął się jednak wodą, a… pachołkami drogowymi z Japonii. Ostrzega przed ,,inwazją kulturową chrześcijan na shintoistyczno-buddyjską Japonię”.

Dla mnie symbole mają znaczenie. Jak krzyżyk na piersi, jak obrączka na palcu. Mamy tu do czynienia z inwazją kulturową Chrześcijan na shintoistyczno-buddyjską Japonię poprzez koncern producentów pachołków drogowych. 1. Koncerny produkujące pachołki drogowe chcą się przypodobać wyznawcom Jezusa? 2. Wyznawcy Jezusa w koncernach produkujących pachołki drogowe stanowią większość, niż zwykli japońscy obywatele innych wyznań

– napisał Gonciarz i dołączył stosowne zdjęcie.

(343)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.