Portal informacyjno-historyczny

Znany brytyjski muzyk domagał się zdecydowanej reakcji w sprawie zamachu. Wyśmiała go żona Radosława Sikorskiego, używając pogardliwego określenia. Odpowiedzią jest ta mapa

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Znany brytyjski muzyk Steven Patrick Morrissey dość ostro zareagował na zamach w Manchesterze. Domagał się zdecydowanej reakcji, a jego zdaniem politycy, w tym premier Theresa May, nigdy nie zrozumieją zwykłych ludzi, bo żyją w ,,bańce’. Lider zespołu ,,The Smiths’ nie mógł spodziewać się, że jego reakcja spotka się z odpowiedzią, a on sam zostanie nazwany ,,drama queen”, czyli człowiekiem nadmiernie dramatyzującym, histerykiem.

Warto dodać, że termin ,,drama queen” stosuje się zwykle do kobiet, które reagują nadmiernie emocjonalnie.

W ten sposób Morrissey’a potraktowała Anne Appelbaum. Amerykańska dziennikarka, a prywatnie żona Radosława Sikorskiego, zaatakowała muzyka na łamach „The Washington Post”.

Appelbaum zarzuciła Morrissey’owi, że podchodzi do sprawy z emocjami i bezpodstawnie rzuca oskarżeniami, a to nie powoduje zbliżania się do rozwiązania.

To jest dalekie od znalezienia wyjścia z sytuacji. Posługiwanie się sloganami i dramatycznymi apelami nie pomaga ofiarom, nie pomaga rodzinom, nie pomaga ogólnie nikomu. Nie zapobiega też kolejnym atakom. Powoduje tylko wzrost histerii, zwiększa gniew i podziały społeczne

– punktowała Appelbaum.

Amerykańska dziennikarka zarzuciła Morrissey’owi, że jest ,,królową dramatu” i dodała, że przypuszcza, iż muzyk czuje się bardzo odważny, gdy publicznie proponuje rozwiązania, których nikt nie wprowadzi w życie.

Co ciekawe na www.vdare.com, gdzie pojawiło się zestawione cytaty z Morrissey’a i Appelbaum, znalazło się też odniesienie do Polski. Autor wpisu Steve Sailer zauważył, że dziennikarka jest żoną polskiego polityka i zamieścił mapkę Europy z zaznaczonymi miejscami ataków terrorystycznych.

Rozkład zamachów i brak jakiejkolwiek kropki na terenie Polski skomentował jednoznacznie.

Polska robi świetną robotę, chroniąc swoich obywateli przez atakami muzułmanów

– napisał Sailer.

Z chóru politycznej poprawności wyłamał się znany muzyk. Wygarnął wszystkim po zamachu w Manchesterze. Dostało się muzułmańskiemu merowi Londynu, a nawet królowej [WIDEO]

(5520)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę