Portal informacyjno-historyczny

Znany aktor bezlitośnie wyśmiewa nadgorliwego radnego, który walczy z obrazą uczuć patriotycznych. Tym razem miał rację?

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Znany aktor Wiktor Zborowski odniósł się do pisma, które radny Solidarnej Polski ostatnio wysłał do Biura Rady Miasta Szczecin.

Andrzej Grodecki apeluje, aby władze miasta przemalowały biało-czerwone przejścia dla pieszych, gdyż osoby przechodzące w tych miejscach depczą symbole narodowe i tym samym znieważają jego uczucia patriotyczne.

Zborowski komentował kąśliwie:

To już kolejny raz, kiedy Zborowski wziął na celownik obecne władze i ich politykę historyczną.

Wcześniej drwił z Marka Suskiego:

O słowach minister edukacji Anny Zalewskiej pisał:

– Proszę nie oskarżać pani minister o brak wiedzy w kwestii Jedwabnego i pogromu kieleckiego. Pani nie wie, co wie na ten temat poseł Kaczyński, i w związku z tym co ma wiedzieć. Jak pani minister edukacji dowie się co ma na ten temat wiedzieć, wtedy będzie wiedziała co ma powiedzieć

Szkoda, że Zborowski również bliżej nie zainteresuje się temat Jedwabnego czy tzw. pogromu kieleckiego, poprzestając jedynie na płytkich dowcipach…

(10517)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Idź na górę