Ziemkiewicz pozwany. Jeśli przegra, będzie musiał przekazać pieniądze na rzecz uchodźców lub edukatorów seksualnych

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Rafał Ziemkiewicz wezwał do delegalizacji partii Razem za to, że jego zdaniem propaguje totalitarną ideologię. Na reakcję nie trzeba było długo czekać…

Ziemkiewicz napisał:

– W odpowiedzi na wyjątkowo bezczelny apel skrajnie lewicowej partii „Razem” (która, wobec konstytucyjnego zakazu propagowania w RP totalitarnej ideologii komunistycznej powinna być w ogóle zdelegalizowana) o sekowanie i otaczanie ostracyzmem organizacji odwołujących się do polskiej tradycji narodowej, apeluję do wszystkich instytucji państwowych i samorządowych, mediów i wszystkich ludzi przyzwoitych o bojkotowanie tej odrażającej formacji. Mówiąc językiem analogicznym do oświadczeń „Razem” – w polskim życiu publicznym nie może być miejsca dla marksistów, leninistów, trockistów, maoistów i innej czerwonej swołoczy oraz zwykłych ulicznych bandytów, atakujących manifestacje patriotyczne. Myślę też, że 17 września to właściwa data aby wystąpić ze społeczną inicjatywą zdelegalizowania postbolszewickiej, organizacji, której istnienie w Polsce, tak doświadczonej przez czerwony terror, narusza konstytucję i przede wszystkim poczucie elementarnej przyzwoitości. Jeśli ktoś zechce ubrać ten apel w stosowną formułę prawną i wszcząć odpowiednie kroki – może być pewien mojego poparcia.

Tymczasem partia Razem zdecydowała się go pozwać.

Nie możemy się zdecydować, na jaki szczytny cel RAZ powinien wpłacić pieniądze po przegranym procesie. Pomóżcie nam wybrać, głosując emotikonami. Znany warszawski rolnik i fantasta, Rafał Aleksander Ziemkiewicz, w obronie swoich skrajnie prawicowych kolegów zapędził się trochę za daleko. Ziemkiewiczowi nie spodobała się nasza kampania piętnująca współpracę instytucji publicznych z neofaszystami, więc postanowił nas zniesławić. W medialnych wystąpieniach kłamie, że jesteśmy organizacją „propagującą totalitarną ideologię komunistyczną” a tym samym łamiemy art. 13 Konstytucji RP, po czym domaga się delegalizacji Razem. Nie uwierzymy, że polonista wykształcony na Uniwersytecie Warszawskim nie rozróżnia podstawowych doktryn politycznych. Za kłamstwa na nasz temat Rafał Ziemkiewicz powinien zapłacić. Dlatego pozywamy go o zniesławienie

– pisze partia Razem.

Jednocześnie poddaje pod głosowanie internautów cele, na które Ziemkiewicz miałby przekazać pieniądze po ewentualnym przegranym procesie.

Fundacja Refugee.pl
Grupa Edukatorów Seksualnych „Ponton”
Muzułmańska Gmina Wyznaniowa w Kruszynianach
Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej
Żydowski Instytut Historyczny
Miłość Nie Wyklucza

(1835)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. A któż to was lewacy,marksiści i nie wiadomo jakiej maści czciciele nowych prądów lewacko-unijnych,kontestujący wszechsoviet i bolszewię obraża i śmie pisać takie niegodziwości…?? Nazwiska wasze to prima sort. Cuchnące zdradą i nihilizmem,ganiające po warszawce niczym Szlomek po pustym sklepie,który nic już nie ma do sprzedania…no może szelki i ryżą brodę szkaradną i obleśną.Obraża was Ziemkiewicz ?…Nie wierzę ! Ten człowiek pełen łagodności ,powagi i odczuć estetycznych….Nie daję temu wiary! Zapewne musieliście pomylić pana Rafała z jakiś niegodziwcem i szowinistą,chodzącym w mesztach ale bez skarpetek.Niestety coraz więcej takich co są niekompletnie ubrani i przez to wyglądają niczym komedianci ze sceny wrocławskiego teatru.Myślę,że to stamtąd wyszła ta niegodziwość pod waszym adresem.Przyznam,iż to wstrętne ! Moja propozycja,jeśli wygracie ten proces..przyznajcie wygraną na pomoc tęczowym chłopcom i ich przyjaciołom..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.