Portal informacyjno-historyczny

Ziemkiewicz z mocnym przekazem do liberalnych elit: „Ukłońcie się i spie***ie!

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Rafał Ziemkiewicz, publicysta ,,Do Rzeczy” i współprowadzący program ,,W Tyle Wizji”, skierował mocny apel do, jak to sam określił, ,,liberalnych elit”.

Na swoim profilu na Facebooku napisał:

Ktoś, kto ma bardziej ode mnie donośny głos, powinien wreszcie zadać liberalnym elitom amerykańskim to pytanie: Jakim prawem chcecie pouczać świat o demokracji, jeśli sami demonstracyjnie odmawiacie podporządkowania się wynikowi demokratycznych wyborów we własnym kraju? Skąd bierzecie czelność by mówić innym, na czym demokracja polega, gdy sami licytujecie się w okazywaniu pogardy demokratycznej większości i tym, których ona – wbrew waszym uroszczeniom – wybrała?

– pytał retorycznie.

Ziemkiewicz zakończył w charakterystycznym ostatnio stylu:

Jak to będzie po angielsku, może mi ktoś pomoże przetłumaczyć: „ukłońcie się i spierd***ie”?

Wpis Ziemkiewicza to reakcja na to, co ostatnio dzieje się w USA. Mający na ustach demokrację przeciwnicy Donalda Trumpa w otwarty sposób kwestionują wyniki wyborów. W wielu amerykańskich miastach trwają protesty przeciwko demokratycznie wybranemu prezydentowi organizowane przez skrajną lewicę. Pojawiają się podejrzenia o finansowanie protestów przez miliardera George’a Sorosa. Ziemkiewicz wcześniej w taki sposób kpił z histerii, jaka opanowała USA:

W Nowym Jorku jest dziś tak samo, jak w dniu ataku na WTC. Kobiety i mniejszości płaczą na ulicach. Jolanta Pieńkowska płacze w studio TVN. Amerykańscy celebryci masowo udają się na emigrację do Kanady. Kanada emigruje na Antarktydę, żeby nie sąsiadować z krajem faszystowskim – skoro tak orzekła już o USA prasa niemiecka, a oni się na faszyzmie znają. Najgorzej mają intelektualiści i celebryci III RP, bo ci nie mają gdzie emigrować. Nawet do Rosji. To by wyszło na to samo, co do Ameryki, bo Ameryką rządzi teraz przecież marionetka Putina

– pisał w felietonie dla Interii.

(3130)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę