Portal informacyjno-historyczny

Ziemkiewicz bez litości rozprawia się z ,,wykształceniem” Komorowskiego, Wałęsy i Kwaśniewskiego. ,,Jeden prezydent sfałszował maturę, drugi…” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ruszyły egzaminy maturalne w Polsce. W związku z tym były prezydent Bronisław Komorowski zdobył się na szczerość i przyznał, że ściągał na maturze. Publicysta Rafał Ziemkiewicz nie był zachwycony wyznaniem Komorowskiego.

Matematyka poszła mi bardzo dobrze dzięki bardzo solidarnej współpracy z kolegami i koleżankami, ale także – nie ukrywam – pomogli nam nauczyciele, no i zdałem matematykę

– zdradził Bronisław Komorowski, który swego czasu błysnął też znajomością ortografii, pisząc słowo „ból” przez „u”.

Pan prezydent stał się honorowym patronem akcji „matura to bzdura”. Jeden prezydent sfałszował maturę, drugi dyplom, trzeci kradł papiery, kapował i mówił, że „w totolotka wygrywał”, więc wzorce naszej młodzieży dostarczają świetne

– zareagował na wyznanie byłego prezydenta Rafał Ziemkiewicz w programie „Chłodnym Okiem” w Telewizji Republika, odnosząc się do także do „osiągnięć” Lecha Wałęsy i Aleksandra Kwaśniewskiego.

Ziemkiewicz dodał, że w cywilizowanych krajach nie ma słowa „ściągać”, a jest „oszukiwać” i wszelkie próby nieuczciwych zagrań mają poważne skutki. Tak też było dawniej w Polsce.

Mój śp. dziadek dał sobie złamać życie, bo wyleciał ze studiów, był bardzo zdolnym matematykiem, a dał odpisać mniej zdolnemu koledze. A ten jak się kręcił, został prezydentem na koniec, a „ból” pisał przez „u”

– powiedział Rafał Ziemkiewicz.

Wykształcenie prezydentów komentowano w taki sposób…

(8459)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę