Portal informacyjno-historyczny

Jak zdenerwować obywatela każdego europejskiego kraju jednym zdaniem [INFOGRAFIKA]

w Humor/Infografiki

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W sieci pojawiła się zabawna infografika, która zebrała zdania szczególnie irytujące dla poszczególnych krajów. Co doprowadza ich do wściekłości?

Polaków szczególnie boli, gdy mówi się o polskich obozach śmierci. Z kolei mieszkańców Republik Bałtyckich denerwuje, gdy obcokrajowcy dopytują, że tak naprawdę są Rosjanami

Czesi są wrażliwi na pytanie, czy leżą we Wschodniej Europie. Szwedów denerwuje tytuł światowej stolicy gwałtów, a Norwegów pytanie, czy stanowią zachodnią część Szwecji.

Irlandczycy nie lubią być nazywani Irlandią Południową, a Szkoci alergicznie reagują na pytanie, w którym miejscu Anglii leży ich kraj. Z kolei Anglików drażni stwierdzenie po hiszpańsku, że Falklandy są argentyńskie (w nawiązaniu do wojny w latach 80.)

Inne stereotypy na poniższej mapie:

 

(20327)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Humor

Idź na górę