Portal informacyjno-historyczny

Zapraszamy na koncert promujący nową płytę Karat Napalm Grupa „Za Orła w Koronie”

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Już 24 marca odbędzie się koncert promocyjny w Warszawie w Teatrze ORATORIUM (ul. Kawęczyńska 53, na tyłach Bazyliki NSJ).

Już 24 marca odbędzie się koncert promocyjny w Warszawie w Teatrze ORATORIUM (ul. Kawęczyńska 53, na tyłach Bazyliki NSJ), na którym oprócz KARATA zagra również PEWNA POZYCJA. Wystąpią również Grupy Rekonstrukcyjne i kombatanci Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość i Armii Krajowej.

Karat Napalm Grupa zachęca do kupna singla „ZA ORŁA W KORONIE”. Na płycie nowe utwory związane z tematyką PW i Żołnierzy Wyklętych. Posłuchamy także wspomnień majora Zygmunta Boczkowskiego – żołnierza AK, remixy utworów i instrumentale.
Zapraszamy na koncercie znajdziesz TUTAJ. Więcej informacji o tym, gdzie można kupić płytę Karata na stronie www.orzel-syrenka.pl. Płyta dostępna m.in. na stronie ProPatriae.
Uwaga płyty można też wygrać w różnych konkursach na fanpage’u Karat Napalm Grupa.

(78)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Idź na górę