Zapowiadała delegalizację islamu w Polsce. Otrzymała szokujące wiadomości od muzułmanina. Uwaga na wulgarny język

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Miriam Shaded, która zapowiadała, że będzie dążyć do delegalizacji islamu w Polsce, otrzymuje groźby od jednego z użytkowników. Shaded informuje, że to Osama Jarrar.

Shaded zapowiadała:

Delegalizacja islamu będzie polegała na zakazaniu propagowania i wspierania ideologii islamskiej, naśladownictwa Mahometa, Koranu, Hadisów i Szariatu, jak i symboli, w tym również ubrań (hidżab, burki, nikab itp.)

Zakazana zostanie możliwość finansowania organizacji, jednostek, ugrupowań i instytucji, których celem, będzie propagowanie islamu. Wszelkie wyznania propagujące islam zostaną wykreślone z listy wyznań oraz szkoły i instytucje zamknięte.

Teraz przyszła odpowiedź na jej zapowiedzi. Wiadomości, które otrzymuje startująca z list partii KORWiN działaczka, są niezwykle wulgarne. Shaded pyta retorycznie:

Panowie i co jam mam takiemu pokojowemu muzułmaninowi odpisać?

Oto screeny z wiadomości, które opublikowała Shaded. Uwaga na niezwykle wulgarny język wiadomości. Screeny opublikowane za fanpejdżem Shaded:

miriam2 miriam3 miriam4 miriam5

źródło: Pikio.pl

(30511)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Jest taki jeden w Dąbrowie Górniczej, którego policja i prokuratura oraz wszyscy zainteresowani mogliby spytać czy to rzeczywiście są jego poglądy: Osama R G Jarrar OSKARMED Adres: ul. Mickiewicza 34 , 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie, NIP:8982103070, Regon:243053264, Fizjoterapeuta, Fizykoterapia, Hipoterapia, Hydroterapia, Masaż leczniczy, Rehabilitacja i masaż leczniczy, Terapia ruchowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.