Zamachowcy w Szwecji już drżą ze strachu. Policja na marszach gejów przygotowuje się do konfrontacji z terrorystami [WIDEO]

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Szwedzka policja nie zapobiegła atakowi terrorystycznemu w Sztokholmie. Służby dały się zaskoczyć. Tymczasem internet podbija nagranie, które pokazuje, że policjanci dużo lepiej radzą sobie z zabawą na gejowskich paradach niż z zapobieganiem zagrożeniom ze strony imigrantów.

Po zamachu w Sztokholmie zapanowała żałoba wyrażana wpisami na portalach społecznościowych, kwiatami w miejscu zbrodni i wirtualnymi łzami. Zginęły minimum cztery osoby, a około 15 zostało rannych. Wcześniej jednak wiele razy ignorowano sygnały, a policja nie radziła sobie z imigrantami.

W reakcji na zamach jest też druga strona, która domaga się zdecydowanych działań. Ale czy jest na to nadzieja? Internet podbija film, który pokazuje, jak policjanci świetnie bawili się na gejowskiej paradzie. W tym są dużo lepsi niż w zapobieganiu atakom terrorystycznym i aresztowaniach imigrantów.

oto inne charakterystyczne zdarzenia z udziałem szwedzkich policjantów:

W Szwecji próbowano dokonać zatrzymania imigranta. Zwykła interwencja zamieniła się w bardzo groźną sytuację… [WIDEO]

Policjanci w Szwecji wybrali się do najniebezpieczniejszej dzielnicy. Jeden z nich postanowił wszystko sfilmować. To, co opublikował, nie mieści się w głowie… [WIDEO]

(6261)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.