Zabił trzy osoby w Kalifornii. Podczas aresztowania krzyczał „Allahu Akbar”, ale policja nie łączy tej zbrodni z islamskim terroryzmem [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Poszukiwany za wcześniejsze zabójstwo Kori Ali Muhammad zastrzelił trzy osoby w kalifornijskim Fresno, a podczas aresztowania krzyczał „Allahu Akbar”. Policja uważa jednak, że ten atak nie miał nic wspólnego z islamskim terroryzmem.

39-letni czarnoskóry Kori Ali Muhammad był poszukiwany za zamordowanie ochroniarza w hotelu. Policjanci mieli problemy z jego odnalezieniem, ale poszukiwany ujawnił się sam. Kosztowało to życie trzech kolejnych osób.

Ali Muhammad zaatakował w kalifornijskim Fresno. Strzelał w czterech miejscach w centrum miasta – m.in. na parkingu budynku należącego do parafii katolickiej. W czasie aresztowania krzyczał „Allahu Akbar”, ciesząc się z dokonanej zbrodni. Policjanci stwierdzili jednak, że za wcześnie, by łączyć te zbrodnię z islamem.

(317)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.