Portal informacyjno-historyczny

,,Wystarczy już pokolenia pierdołów i generacji całowania się po tyłkach”. Clint Eastwood mówi dość [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Clint Eastwood w ostatnich latach zdecydowanie częściej stawał za kamerą niż przed nią. Znakomity aktor przeobraził się w świetnego reżysera, ale być może będzie można jeszcze podziwiać jego grę. Jednocześnie aktor i reżyser nie ukrywa, że tęskni za czasami sprzed ,,Brudnego Harry’ego”, gdy światem nie rządziła jeszcze poprawność polityczna.

Eastwood ostatni raz pojawił się na ekranie w 2012 roku w filmie ,,Dopóki piłka w grze”. Potem skupił się na reżyserowaniu.

Od czasu do czasu tęsknię za aktorstwem. Robiłem to przez wiele lat. Kiedyś do tego wrócę

– powiedział 86-letni aktor i reżyser w czasie festiwalu w Cannes.

Podczas tej samej rozmowy Eastwood po raz kolejny przyznał, że źle czuje się we współczesnym świecie, w którym zapanowała era poprawności politycznej.

Zabijamy się w ten sposób. Straciliśmy nawet nasze poczucie humoru

– stwierdził wybitny aktor i zauważył, że ,,Brudny Harry” z 1971 roku teraz pewnie byłby mocno krytykowany ze względu na niektóre treści – dalekie od dzisiejszych standardów poprawności.

Eastwood już kilka razy mówił o problemie poprawności politycznej.

Wszyscy potajemnie mają tego dość. Wystarczy już pokolenia pierdołów i generacji całowania się po tyłkach. Żyjemy w czasach chodzenia na paluszkach

– mówił czterokrotny laureat Oscara w rozmowie z magazynem ,,Esquire”.

Eastwood podkreślał, że drażnią go lewicowe poglądy i postulaty. W wyborach prezydenckich nie popierał żadnego kandydata, ale o Donaldzie Trumpie miał dobre zdanie.

Trump mówi to, co myśli. Czasami nie jest to dobre, a czasami jest. Nie zawsze się z nim zgadzam

– ocenił aktor.

Eastwood wie, jak walczyć z wszechogarniającą głupotą. Kiedy w miasteczku Carmel urzędnicy zakazali sprzedaży i jedzenia lodów na świeżym powietrzu, a potem zabronili rozbudowy jego restauracji, filmowiec wypowiedział im wojnę.

Początkowo aktor rozważał wytapetowanie ścian ratusza zwłokami urzędników. Później doszedł do wniosku, że lepiej będzie jak sam zasiądzie w fotelu burmistrza. Na kampanię wyłożył 40 tys. dolarów, czyli ponad 100 razy więcej niż jego konkurentka. (…) Poskutkowało – gwiazdor wygrał w cuglach, zgarniając ponad 70 proc. głosów. Tuz po zaprzysiężeniu lodowy zakaz został cofnięty, a restauracja powiększyła się o dodatkowe skrzydło –

informował ,,Playboy”.

Wielokrotnie krytykował poprzedniego prezydenta Baracka Husseina Obamę:

Kiedy ktoś nie wykonuje swojej roboty, to po prostu trzeba pozwolić mu odejść […] A wiec panie prezydencie, co z pańskimi obietnicami? […] „Nadszedł czas, by prezydentem został ten „kosmiczny biznesmen”, a prawnikowi powinniśmy już powiedzieć „Do widzenia”

(12326)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę