,,Wypier***ć stąd, to jest moja ziemia!”. Skandal na marszu w Hajnówce. ,,Wściekły tłum pobił naszego operatora” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W poniedziałek ulicami Hajnówki przeszedł Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Ale za sprawą decyzji burmistrza, który pierwotnie nie chciał wyrazić zgody na jego odbycie, atmosfera wokół uroczystości była bardzo gorąca.

Sam marsz przebiegł w pokojowej atmosferze, wbrew zapowiedziom przeciwników Żołnierzy Wyklętych, którzy spodziewali się ataku na okoliczną cerkiew [sic!]. Nic takiego nie miało miejsca, natomiast na trasie marszu zgromadzili się nieprzychylnie nastawieni mieszkańcy. Jeden z przeciwników Żołnierzy Wyklętych rzucił się na reporterów telewizji internetowej, krzycząc ,,Wypier***ć stąd, to jest moja ziemia! Wpier***l dostaniesz, won!”, oskarżając dziennikarza o zadawanie prowokacyjnych pytań.

Tak sytuację opisała ekipa telewizji, kręcącej materiał:

Skandal w Hajnówce! Wściekły tłum zaatakował naszą ekipę za niewygodne pytania o kolaboracji podlaskiego chłopstwa z okupantami podczas II wojny światowej. Pobity operator, uszkodzony sprzęt i cała masa inwektyw, to efekt reportażu z blokady marszu poświęconego pamięci Żołnierzy Wyklętych

(15886)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.