Wykorzystują śmierć Polki do lansu? Partnerka Rutkowskiego wywołała burzę publikacją tego zdjęcia. ,,Lans na trupie” [FOTO+WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Krzysztof Rutkowski obwieścił światu, że już wyjaśnił tajemnicę śmierci Magdaleny Żuk. Ale jego rewelacje nie przekonują. Szczególnie w obliczu tego, co dzieje się wokół jego wizyty w Egipcie.

,,To lans na trupie” – tak jeden z internautów skwitował fotografię partnerki detektywa, która zrobiła sobie zdjęcie na tle okna, z którego wyskoczyła Magdalena, a następnie opublikowała je na… Instagramie. Napisała:

To był długi i bardzo intensywny dzień. Kilka bardzo ważnych spotkań, między innymi z przedstawicielami hotelu, w którym przebywa Magda jak również z przedstawicielami biura podróży. Posiadamy już na tą chwile ogromną wiedzę i zdobyliśmy mocne materiały . Ja i agenci Biura Rutkowski jesteśmy zmęczeni, ale zadowoleni z efektu naszej pracy. W godzinach popołudniowych dotarliśmy do szpitala, w którym doszło do tragicznych zdarzeń. Rozmawialiśmy z lekarzem oraz pielęgniarką, którzy opowiadali nam o ostatnich godzinach życia Magdy Żuk oraz jej zachowaniu. Niestety na tą chwile nie mogę Wam zdradzić szczegółów zdobytych przeze mnie i agentów informacji. W dniu jutrzejszym odbędzie się konferencja prasowa z udziałem właściciela Biura Rutkowski. Podczas konferencji Krzysztof Rutkowski przekaże Państwu zdobyte materiały agentów. Konferencja odbędzie się w dniu jutrzejszym we Wrocławiu hotel Sotifel godz.14.00. Dobrej nocy Wam życzę, bo przede mną jeszcze dużo pracy

Internauci oskarżali ją o brak szacunku dla zmarłej. Dodawali, że jest ona psychologiem, co nie przynosi jej chluby, bo powinna wiedzieć, że nie wypada zamieszczać takich rzeczy.

Wcześniej Rutkowski, tak gorliwie zapewniający o misji, jaką jest rozwiązanie sprawy, świetnie się bawił w towarzystwie dziewczyny, która jeszcze chwilę wcześniej odgrywała rolę załamanego świadka.

Przerwałam reporterowi TVN i jak wyszłam? – Full wypass! – Zajebiście. Rozj**aliśmy ich. – W TVN najwyższa póła

– dyskutuje para.

(8617)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.