Portal informacyjno-historyczny

Tak wygląda osławiona wolność słowa? Oto, co robi CNN, kiedy kongresmen zaczyna prezentować niewygodne statystyki [WIDEO]

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nie od dziś wiadomo, że lewicowe media, oskarżające swoich przeciwników o wszystko, co najgorsze, stanowią doskonały przykład cenzury. Dowód? Scott Taylor, kongresmen z Partii Republikańskiej, próbował zaprezentować statystyki dotyczące przestępczości imigrantów.

Taylor to m.in. były komandos z Navy SEAL, znany z bezkompromisowego stanowiska. W rozmowie z dziennikarką nie ukrywał swoich poglądów. – 30 procent przestępstw w USA jest popełnianych przez uchodźców – grzmiał.

Jak już kilka razy w podobnych przypadkach, na ekranie nieoczekiwanie pojawił się kontrolny obraz. Prezenterka, wyraźnie zadowolona, że nie będzie musiała odpierać niewygodnych argumentów. Wytłumaczyła skonsternowanym widzom, że i tak mieli się pożegnać, ale za sprawą telewizyjnego chochlika, muszą to zrobić wcześniej.

(1826)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę