Wszystkie memy z Tuskiem i Petru wysiadają. Oto jak Francuzi śmieją się z Macrona – to nagranie niszczy wizerunek prezydenta [WIDEO]

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Emmanuel Macron kreuje się na męża stanu, który zreformuje Unię Europejską. Ale dotychczasowe próby reformy Francji kończą się dla niego boleśnie. Spadające sondaże, protesty na ulicach i podkopywany autorytet.

Polscy politycy skarżą się na krytykę w sieci, tymczasem Macron musi liczyć się nawet z bardziej ostrymi atakami. Protesty przeciw rządowym zmianom w kodeksie pracy, ograniczającym – według związków zawodowych – prawa pracowników, drogo kosztują prezydenta Francji. W sieci krąży nagranie ośmieszające głowę państwa. Zostało ono podchwycone przez polskich internautów, wśród których, za sprawą ataków na nasz kraj, nie cieszy się przesadną sympatią. Francuzi kpią z Macrona zarzucając mu, że lekceważy prawa pracowników.

(12979)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.