Portal informacyjno-historyczny

Wracają obrazki z Krakowskiego Przedmieścia? Zwolenników Palikota zastąpił KOD [WIDEO]

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W 2010 roku po katastrofie smoleńskiej dochodziło do pamiętnych wydarzeń na Krakowskim Przedmieściu, gdzie duża grupa osób protestowała przeciwko ludziom gromadzącym się przy krzyżu. Teraz możemy obserwować obrazki, które zaczynają przypominać te sprzed sześciu lat…

„Wolność słowa, demokracja”, „Chodźcie do nas, tu jest fajniej”, „Chodźcie do nas, tu jest wolność”

– krzyczeli zwolennicy KOD-u. Jednocześnie słychać było rytmiczne uderzanie w bęben, które miało zwrócić uwagę przechodniów. Według Niezalezna.pl, wokół protestujących zgromadziło się kilkadziesiąt osób.

Jak informuje portal, zwolennicy KOD zaczęli przychodzić przed Pałac Prezydencki, gdzie dziesiątego dnia każdego miesiąca odczytywany jest Apel Smoleński.

(572)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę