Portal informacyjno-historyczny

Jak na wojnie. Korespondent w Niemczech – zawód podwyższonego ryzyka. Wysłannik TVP pokazuje, jak to wygląda

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ostatnie ataki terrorystyczne, które lokalne media określają jako napady osób niezrównoważonych psychicznie, sprawiają, że Niemcy stają się coraz mniej bezpiecznym krajem. Na problem zwrócił Cezary Gmyz, który reprezentuje TVP za zachodnią granicą.

Czas rozpocząć kolejny dzień pracy korespondenta wojennego. W Essen zamknięto centrum handlowe w związku z informacjami o możliwym zamachu

– napisał i dodał:

Albańczyk z siekierą, facet z maczetą, nożownik mordujący dziecko, troglodyci z bejsbolami. Dzień jak codzień w Niemczech

Niektórzy z czytelników proponowali Gmyzowi specjalny strój, który jest charakterystyczny dla wysłanników na Bliski Wschód.

Tymczasem Gmyz pochwalił się, że taki strój już… ma:

(1268)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę