Portal informacyjno-historyczny

Farsa w TVP. Jak poseł PO zareagował na słowa Wojciecha Sumlińskiego

w Programy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Po ponad 8 latach nieobecności dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński w mediach publicznych, został zaproszony do programu, na żywo, „Studio Polska”, gdzie bez ogródek opowiada o tym, jak próbowano zniszczyć jego i jego rodzinę.

Sumliński mówił o nieznanych dotąd zeznaniach sądowych Tomasza Budzyńskiego, byłego szefa Delegatury ABW w Lublinie.

Nie miałem z tym człowiekiem kontaktu 7 lat. Próbowano go zabić na wiele sposobów. Tylko za to, że próbował mnie ostrzec. (…) Co on zeznaje? Kontaktuje się ze mną tylko dlatego, że Komorowski nie jest już prezydentem. Z otwartą przyłbicą mówi że płk Jacek Mąka, z-ca Bondaryka, żądał od niego, by zmusił mnie do działania przeciw komisji weryfikacyjnej WSI. Że jeżeli zmusi mnie do udziału w tej prowokacji, to dostanie udział w spółce Skarbu Państwa. (…) Pytany przez sąd, czy Jacek Mąka mógł to zrobić sam, odpowiada, że to niemożliwe – że musiał działać za zgodą Bondaryka i Tuska

Poseł Michał Szczerba z Platformy Obywatelskiej ograniczał się głównie do słów „proszę nie obrażać prezydenta”.

(5350)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Bydlę głupie, co chwilę przerywa Sumlińskiemu, nie pozwala dokończyć mu jednego zdania, jak mantrę powtarza – niech pan nie obraża prezydenta – pokazuje klasę PO! Powinien być wyproszony przez prowadzącego.

  2. Proszę wybaczyć tzw. wyrazy, ale o tym inaczej się NIE DA!! Jak to się, k„`a, dzieje, że wymienione przez Sumlińskiego osoby jeszcze nie siedzą?? I dlaczego nikt na tej sali nie wstał i tej szmacie Szczerbie nie przy„`ał w ten głupi bezczelny ryj??!!

  3. Szkoda, że pan Sumliński dał się wpuścić w ten kanał, bo widać wyraźnie, że ten śmieć został wytypowany wyłącznie po to, żeby mu przeszkadzać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę