Portal informacyjno-historyczny

Farsa w TVP. Jak poseł PO zareagował na słowa Wojciecha Sumlińskiego

w Programy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Po ponad 8 latach nieobecności dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński w mediach publicznych, został zaproszony do programu, na żywo, „Studio Polska”, gdzie bez ogródek opowiada o tym, jak próbowano zniszczyć jego i jego rodzinę.

Sumliński mówił o nieznanych dotąd zeznaniach sądowych Tomasza Budzyńskiego, byłego szefa Delegatury ABW w Lublinie.

Nie miałem z tym człowiekiem kontaktu 7 lat. Próbowano go zabić na wiele sposobów. Tylko za to, że próbował mnie ostrzec. (…) Co on zeznaje? Kontaktuje się ze mną tylko dlatego, że Komorowski nie jest już prezydentem. Z otwartą przyłbicą mówi że płk Jacek Mąka, z-ca Bondaryka, żądał od niego, by zmusił mnie do działania przeciw komisji weryfikacyjnej WSI. Że jeżeli zmusi mnie do udziału w tej prowokacji, to dostanie udział w spółce Skarbu Państwa. (…) Pytany przez sąd, czy Jacek Mąka mógł to zrobić sam, odpowiada, że to niemożliwe – że musiał działać za zgodą Bondaryka i Tuska

Poseł Michał Szczerba z Platformy Obywatelskiej ograniczał się głównie do słów „proszę nie obrażać prezydenta”.

(5353)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Bydlę głupie, co chwilę przerywa Sumlińskiemu, nie pozwala dokończyć mu jednego zdania, jak mantrę powtarza – niech pan nie obraża prezydenta – pokazuje klasę PO! Powinien być wyproszony przez prowadzącego.

  2. Proszę wybaczyć tzw. wyrazy, ale o tym inaczej się NIE DA!! Jak to się, k„`a, dzieje, że wymienione przez Sumlińskiego osoby jeszcze nie siedzą?? I dlaczego nikt na tej sali nie wstał i tej szmacie Szczerbie nie przy„`ał w ten głupi bezczelny ryj??!!

  3. Szkoda, że pan Sumliński dał się wpuścić w ten kanał, bo widać wyraźnie, że ten śmieć został wytypowany wyłącznie po to, żeby mu przeszkadzać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę