Władze Kolonii znalazły ,,genialny” sposób przed kolejnym Sylwestrem. Wszystkie kobiety mogą czuć się bezpieczne? Nawet niemieccy internauci nie wytrzymali [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Sylwester 2015 zapisał się na trwałe w historii Kolonii. Po licznych atakach na tle seksualnym władze miasta zastanawiały się, jak zapobiec napaściom na kobiety. Oto rozwiązanie.

Ruszyła właśnie kampania Respect – w jej ramach kobiety zostaną wyposażone w specjalne białe opaski, które mają stanowić zabezpieczenie przed potencjalnym agresorem. Czy zadziała to odstraszająco na imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, którzy stanowili większość napastników w 2015 roku? Internauci są sceptyczni.

Władze zapowiadają, że będzie również więcej patroli policji. Ale Henriette Reker, burmistrz Kolonii znana ze swojego proimigranckiego stanowiska, twierdzi, że styl życia kolończyków to dowód na tolerancję. Opaski mają przypominać o potrzebie szacunku dla świętujących.

Komentarze niemieckich internautów były wymowne:

Nawet tolerancyjni kolończycy nie dowierzali, że gwałciciela odstraszy biała opaska:

(5556)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. taki sam debilizm jak rozdzielanie kredy po zamachu terrorystycznym i zamalowywanie czerwonej farby na bialo. Obojetnie jakim jezykiem mowia lewacy, bolszewicy, komunisci, socjalisci, to i tak sa tylko idiotami w meskim, a jeszcze gorszym zenskim wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.