Wielowieyska nie spodziewała się burzy, jaką wywoła. Te odpowiedzi zapadną jej w pamięci na długo. A tymczasem ona brnie dalej… [FOTO]

w Humor


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tweet Dominiki Wielowieyskiej podczas meczu reprezentacji Polski wywołał oburzenie i bardzo ostre reakcje. Nie tylko prezesa Zbigniewa Bońka.

Nasi dobrze grają. Co za ulga. Inaczej Staruch dałby im z liścia. A PZPN jakiś czas dyplomatycznie by milczał, bo po co się wychylać

– nie mogła darować sobie uszczypliwości pod adresem kibiców Wielowieyska, przy okazji sugerując, że polskie władze pozostają bierne.

Na Tweeta zareagował Zbigniew Boniek.

Proszę się od nas…..wie Pani co!

Wielowieyska znalazła obrońców – jeden z komentujących stwierdził, że Boniek „to jednak potrafi zagadać do kobiety”. Prezes PZPN nie owijał w bawełnę:

Jak gada głupoty!

Ciekawie było również w innych komentarzach. Niektórym oburzonym odpowiedzią Bońka przypomniano, jak do swoich antagonistów zwracał się szef Wielowieyskiej, Adam Michnik. Niektórzy żartobliwie sugerowali, że pisząc ,,nasi” o polskiej kadrze, dziennikarka się zagalopowała…

Jednak niefortunny tweet nie zniechęcił dziennikarki, która dalej atakowała i co chwila napotykała się na celną odpowiedź:

(7699)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.