Portal informacyjno-historyczny

W Wiedniu Albańczyk zaatakował Polaków nożem. Jeden z nich nie żyje [WIDEO]

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W Wiedniu doszło do ataku nożem Albańczyka, który zaatakował Polaków. Jeden z nich nie żyje, a drugi został ciężko ranny. Aktualnie policja prowadzi poszukiwania napastnika, który zbiegł.

Do zdarzenia doszło w wiedeńskiej dzielnicy Favoriten. Między Polakami a Albańczykiem doszło do kłótni. Ten w pewnym momencie wyciągnął nóż i rzucił się na dwóch naszych rodaków. 34-latek zmarł 30 minut po zdarzeniu w karetce pogotowia, a 37-latek przebywa ciężko ranny w szpitalu.

Zdarzenie miało miejsce w środku nocy. Na razie nie są znane bliższe szczegóły zdarzenia, np. powody kłótni. Natomiast policja zna już dane napastnika. Weszła do jego mieszkania we Floridsdorf, ale nie zastano nikogo.

(1735)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę