Portal informacyjno-historyczny

Wiceminister jest ,,za” delegalizacją ONR-u. Organizacja pokazuje, jak wygląda jej ,,współpraca” z neonazistami i pyta: ,,Czy pomoc domom dziecka to też nazizm?” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Pojawiają się głosy, również ze strony polityków rządzącej partii, że na fali potępienia zachowania pokazanego w reportażu TVN powinno dojść do delegalizacji ONR-u. Organizacja pyta: Za co? Za oddawanie krwi? Za permanentną pomoc domom dziecka?

Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik pytany, czy powinno dojść do delegalizacji stowarzyszenia Duma i Nowoczesność oraz Obozu Narodowo-Radykalnego, odpowiedział: – Sądzę, że tak.

Tymczasem ONR odżegnuje się od współpracy z neonazistami. Rzecznik prasowy organizacji Tomasz Kalinowski opublikował wymowny filmik, jak wygląda ,,współdziałanie”:

Z kolei Brygada Podlaska ONR pyta ministra, za co chciałby delegalizacji organizacji.

Za oddawanie krwi? Za kampanię edukacyjną pt. STOP dopalaczom? A może za permanentną pomoc domom dziecka czy domom samotnych matek? Może za pogrzeby dzieci nienarodzonych? To też nazizm?

– pytano retorycznie.

(8520)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. ONR stoi na drodze budowy Polin.
    Władcy tego kondominium nie będą tolerować organizacji budującej Polską tożsamość.
    Nie ważne ile krwi chłopaki oddadzą chorym, ile pieniędzy wydadzą na biednych.

  2. Spokojnie ,ja jestem wyborcą PiS od 2004 i rzeczywiście za sprawą grupy Gowina i PAD opcja antypolska jest coraz głośniejsza ale takich którym się to nie podoba jest sporo a wśród świadomych wyborców myślę że większość .Gdyby rozwiązanie ONR (prócz patriotyzmu nic mnie z nimi nie łączy)zostało przeforsowane to ja bym stracił całkowicie zaufanie do ugrupowania które w swoim otoczeniu czynnie promuję, bo niedopuszczalne jest aby środowiska UW, GW czy TVN decydowały kto ma prawo działać na scenie politycznej w naszym kraju . Wójcik to jest mały pionek póki co ,który próbuje piać jak inni bo jest podatny na propagandę medialną i mam nadzieję że jeśli rzeczywiście tak powiedział to, odszczeka to bo wstyd .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę