Wiadomo, kto rozwinął transparenty na Marszu, które stały się powodem ataków na Polskę. ,,Straż szybko ich usunęła, ale…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Internauci przeprowadzili błyskawiczne śledztwo, kto odpowiedzialny jest za rasistowskie banery na Marszu Niepodległości, stanowiące doskonałą pożywkę do ataków nie tylko na imprezę, ale na cały kraj.

Internauci sygnalizują, że to Stowarzyszenie Niklot i Stowarzyszenie Czarny Blok.

Jak informuje dziennikarz TV Republika Wojciech Kościak ,,rasistowskie banery nie były na czele marszu. Weszli między ludzi w okolicach palmy i rozwinęli baner”. Odpowiadał tym samym na insynuacje dziennikarki TVN Katarzyny Kolendy-Zalekiej, że banery były na czele Marszu.

Prowokatorzy robili wszystko, aby być widocznym – i udało im się to.

Zrzuty z Faktów TVN:

(38701)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

21 komentarzy

 1. uważam że 90% ludzi nigdy nie było za granicą i nie widziało co się teraz dzieje na zachodzie europy. jak się zachowują imigranci a także urodzeni już tam ciapate gnoje. nie chodzi o przekaz z tv gdzie siedzisz z piwem i gapisz się w ekran ale o rzeczywisty kontakt z ciapatymi , murzynami itp. szybko zmienicie zdanie i zapewniam was że na następnym marszu pojawi się więcej takich banerów flag czy transparentów. każdy ma prawo do wyrażania swoich przekonań. dlatego nie naskakujcie tak na ludzi którzy chcą mieć sąsiada białego z europy , ameryki itp niż kolorowego agresywnego ciapatego.

   • Narodowcy i patrioci to faszyści, a Murzyni i Muzułmanie to wspaniali ludzie. Powinno się zamienić jednych za drugich i będzie w końcu w Polsce dobrze

   • Zapraszam wieczorem na Saint Denis, albo w okolice metra Barbes… Pod warunkiem, że będziesz miał cojones w co wątpię.

    • Byłem, paliłem zioło z moimi muzułmańskimi przyjaciółmi i rozważaliśmy o przyszłości islamskiej Europy

  • Jeżeli się tam urodzili i się tak zachowują, to znaczy, że nie są częścią tego narodu. Przekaz jest jasny – jeżeli ktoś uważa się za Polaka i zachowuje jak Polak, czci polską tradycję i pielęgnuje polską kulturę, ten ma prawo zwać się Polakiem. Z drugiej strony mamy całą masę etnicznych Polaków, którzy nie zasługują na ten zaszczyt, aby ich Polakami zwać. Mówię tu przede wszystkim o targowicy, ale nie tylko.

 2. Jestem katoliczką i poddaje się woli Pana, ale nie wolno godzić w WOLNOŚĆ DEBATY, pod żadnym pozorem !!!

 3. akcja rodzi reakcję – ot cała filozofia – lewactwo robi akcje parad wolności orientacji seksualnych, potem na przemian aborcja jedyna drogą do osiągania hedonistycznych doznań – tak – niewolnik, służący zajął już miejsce gospodarza a jego córki i synowie sa gwałceni na ulicach –

 4. Ci ludzie zepsuli swoim wystąpieniem wysiłek patriotyczny 60.000 Polaków. Po Marszu Niepodległości w świat powinien pójść przekaz mówiący o tym, że jesteśmy narodem silnym i zjednoczonym, że nie wstydzimy się swojej historii, że: patriotyzm, szacunek dla historii i pokora dla wydarzeń historycznych nie jest obojętna zarówno dorosłym jak i młodszym pokoleniom Polaków, że Polacy mocno związani są ze swoją wiarą. Niestety swoim głupim postępowaniem doprowadzili do tego, że tzw. opozycja i wszystkie powiązane z nią media, zarówno polskie jak i światowe mają teraz argument w postaci kilku marnych fotek, który oczywiście skrzętnie wykorzystują i pewnie będą wykorzystywały do fabrykowania negatywnych opinii na temat naszego kraju. Służby i instytucje państwowe powinny zbadać legalność działań tych stowarzyszeń i zrobić wszystko, żeby już nigdy nie mieli możliwości wykonania takiej prowokacji.

  • Czyli jesteś za cenzurą… Ja szedłem właśnie w Nacjonalistycznym Czarnym Bloku. W pełni identyfikuję się z transparentami i znajdującymi się na mich treściami, które były prezentowane. Jestem człowiekiem 62 – letnim, a więc w pełni ukształtowanym i mającym wyrobione poglądy polityczne. Jestem narodowym socjalistą i odwołuję się do narodowego socjalizmu, a nie do jego totalitarnych metod i praktyk działania, które stanowiły wypaczenie istoty tej pięknej idei, która – gdyby ją urzeczywistnić – zapewniłaby pomyślność białym ludziom w ich białych krajach oraz stanowiłaby gwarancję, że kraje w których zapanuje narodowy socjalizm pozostania homogeniczne rasowo i kulturowo. My, narodowi socjaliści nie chcemy być „ubogacani” przez nielegalnych kolorowych imigrantów i nie godzimy się na ich sprowadzanie do Europy w tym oczywiście do Polski. Nie chcemy łożyć na zasiłki dla nich i nie chcemy gwałtów w ich wykonaniu na białych kobietach, do jakich dochodzi w krajach, w których rasa została już spaskudzona (jak w Niemczech, Szwecji, Francji, Wielkiej Brytanii) Nie chcemy mieć w Polsce tego, co występuje w wymienionych przeze mnie krajach i uważam, że każdy rozsądnie myślący Polak mnie poprze i przyłączy się do Nacjonalistycznego Czarnego Bloku na następnym Marszu Niepodległości. Tego bowiem wymaga od nas nasz instynkt samozachowawczy, którego nie powinniśmy się wyzbywać w żadnym wypadku.

   • Nie jestem za cenzurą. Uważam tylko, że wszystko powinno być robione w odpowiednim miejscu, odpowiednim czasie i z poszanowaniem obowiązującego w naszej RP prawa. Rozumiem potrzebę zamanifestowania swoich poglądów ale nie może to być realizowane kosztem innych idei. Chociaż daleko mi do ideologi narodowego socjalizmu, to jednak z większością wymienionych przez Ciebie w komentarzu aspektów się zgadzam. Jednak co do efektu waszego nieprzemyślanego wystąpienia podtrzymuję swoje stanowisko. Było ono lekkomyślne (żeby nie powiedzieć głupie) i zaszkodziło wizerunkowi Marszu Niepodległości i społeczeństwa. Każdy rozsądny Polak umie wyciągać wnioski, a jakie wnioski wyciągnęli ludzie możesz sobie poczytać w komentarzach np. na facebooku i to na kontach prawicowych portali. Jeżeli Twoim zdaniem wasze wystąpienie miało dodać aplauzu waszej strategii, to osiągnęliście efekt całkowicie odwrotny. Teraz ludzie o prawicowych poglądach myślą o was nie tylko jak o ,,faszystach” ale również wyciągając logiczne wnioski spekulują czy nie byliście prowokatorami nasłanymi przez tzw. opozycję. Reasumując, chcąc zwrócić na siebie uwagę, swoim głupim i nieodpowiedzialnym zachowaniem doprowadziliście do tego, że nawet ludzie o prawicowych i skrajnie prawicowych poglądach mogą zacząć traktować was po prostu w wrogi sposób.

   • Siwizna na głowie a rozum w kieszeni. Narodowy socjalista to w dalszym ciągu socjalista ,robaczywe jabłko w bolszewickim koszu. Nie można odcinac się od zbrodni faszystowskich biorąc z nich tylko deologie. To zwyczajna dziecinada albo zwyczajna prowokacja . Chcesz krytykowac i wyprowadzac żydów z Polski proszę bardzo , ciapatych ,proszę bardzo tylko nie wciskaj mi kitu o polskim faszyżmie bo pęknę ze śmiechy. Jestem tylko 10 lat od ciebie młodszy ale pamiętam dobrze stan wojenny i pałowania na ulicy. Byłem w DDRrze i widziałem tamtejszych mundurowych ,żywcem wzietych z 3 Rzeszy. Hitleryzm jest w tamtym narodzie do dzisiaj i jakos mi sie w głowie nie mieśći ,że Polak może akceptować obcą fałszywą.ideologię. Jest Ci bliżej do banderoca z SS-Galizien i UPA niż Polaka.

    • Nic dodać, nic ująć. Wychodzi na to, że chyba jednak jest to tchórzliwy prowokator potrafiący chować się pod kominiarką i nie potrafiący logicznie obronić swoich argumentów. Pocieszające jest to, że tacy ludzie bardzo krótko są aktywni w przestrzeni medialnej, a po ostatnich ,,występach” dotarło do nich, że ich każde publiczne wystąpienie może być dla nich niebezpieczne.

 5. Bez przesady. Europa przez całe wieki była biała i nikogo z tego powodu szlag nie trafił. Niestety, wielu ludzi zostało zindoktrynowanych i boją się słowa „biały”, jak przysłowiowy diabeł święconej wody.

  • Dokładnie tak, marksistowskie pranie mózgów, na zachodzie doczekało się własnej nazwy „white guilt” czyli wpojone poczucie winy, wstyd z powodu tego że jest się białym.

 6. Co było złego w tych transparentach, wytłumaczy ktoś? Bo ja nic takiego nie widzę. Ani słowa o innych rasach, ani słowa przeciwko komuś innemu. Była Biała Europa i Białe Narody no bo właśnie tacy ludzie tu mieszkają. Europa to jest dom białych ludzi, czy już nie? Nie mamy już prawa do własnej ziemi i tożsamości?

 7. Jak na poprzednich prowokacjach… (gdy atakowany był hostel przez zamaskowana grupę funkcjonariuszy podległych po) WÓZ gadzinówki tvn stał TYLKO w miejscu prowokacji… NIEMNIEJ uważam, że jakakolwiek poprawność polityczna lub lewacka indoktrynacja – pozbawiająca Naród Polski i obywateli Polski prawa do OJCZYZNY… jest DURNA… państwo Polskie powstało w celu zapewnienia OCHRONY i DOBROBYTU dla POLAKÓW… jesteś jakimś anty-Polskim śmieciem – nie pchaj się do Polski… chcesz gwałcić i mordować Polaków – nie pchaj się do Polski, bo żywy z niej nie wyjedziesz… Zamiast zajmować się tym co obce wrogie Polsce ścierwa mówią o POLSCE (Jedynym bezpiecznym kraju w Europie)… należy jak najszybciej wyłapać i rozliczyć anty-Polski syf działający na szkodę Narodu Polskiego na terenie Polski… w mediach… w sejmie i senacie… na urzędach…. w tym celu proponuję zastosować prawo państwa Polskiego z lat 1925-1939 które mówi:: Za działalność anty-Polską przeciwko państwu Polskiemu i Narodowi Polskiemu a także za łapówki jako urzędnik państwowy – nie ulegająca przedawnieniu sprawiedliwa kara śmierci… Dlaczego tak… mamy około 84 tys miejsc w więzieniach i aż 90% zajętych przez osoby które z głodu ukradły batoniki – bo nie stać ich było na łapówki dla funkcjonariusza po który poprzez SMS załatwi przedawnienie sprawy… wiec wolnych miejsc jest 6tys… szacunkowo OBCEJ agentury – w tym śmieci z gadzinowych mediów oraz sitwy sądowniczej i urzędniczej jest 300 000… NIE ZMIESZCZĄ się do więzień a koszt ich przetrzymywania i pilnowania byłby duży… więc… OBOWIĄZKOWE testy na lojalność wobec Narodu Polskiego wszystkich osób utrzymywanych z publicznych Polskich funduszy przy udziale środków wymuszających mówienie prawdy… odebranie tego co funkcjonariusze i agentura UKRADŁY, upublicznienie anty-Polskich czynów i sprawiedliwa kara śmierci – oczyści Polskie społeczeństwo ze śmieci – które chcą z Polski zrobić POLE WOJNY… raz i na zawsze….

 8. a ludzie o innym kolorze skóry nie mają prawa tutaj mieszkać? jak ktoś z korzeniami Azjatyckimi czy Afrykańskimi urodził się w Europie to nie jest Europejczykiem? tu kolor skóry nie ma nic do rzeczy, to co jest ważne, to mentalność, ideały i wpojone wartości. Rasiści to śmieci gorsze niż lewactwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.