Według islamu wszystko jest, jak trzeba. W Europie ten mężczyzna dostałby wyrok za pedofilię [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W większości państw ślub z nieletnimi jest zakazany, a jakiekolwiek kontakty intymne z dziećmi podpadają pod pedofilię. Tymczasem w krajach islamskich jest inaczej. Do internetu trafił ostatnio film, który jest tego najlepszym przykładem.

W sieci pojawiło się nagranie ze ślubu, jak sugeruje opis, 80-letniego mężczyzny i 12-letniej dziewczynki. Oboje siedzą na łóżku, na którym spędzą noc poślubną. O ile staruszek jest zadowolony z tego, co go czeka, o tyle dziewczyna nie wygląda na zachwyconą. Jest wręcz wystraszona. Najprawdopodobniej nawet nie zna swojego męża, co jest częste w kulturze islamu. Została mu oddana bez swojej zgody. Tak dzieje się w przypadku większości dziewczynek, które prawo szariatu dopuszcza do ślubu od momentu, gdy dostaną pierwszej miesiączki.

Jednym z islamskich krajów, gdzie małżeństwa z dziećmi są na porządku dziennym jest północna Nigeria, gdzie obowiązuje prawo szariatu. Podobny problem dotyka wiele innych krajów, mimo że władze robią wszystko, by zwalczać proceder. Nie zmienia to faktu, że miliony dziewcząt wychodzi za mąż, zanim osiągną 18 rok życia.

(3461)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. ONI Z TAKIMI SWOIMI ZWYCZAJAMI /HA HA HA/+ TEN ICH SZARIAT+INNE TAKIE RÓŻNE „RZECZY”.,,,SĄ ANUS MUNDI…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.