Portal informacyjno-historyczny

We Włoszech wrze. Mieszkańcy są doprowadzeni do ostateczności po decyzji władz w związku z imigrantami. Postanowili zaprotestować w nietypowy sposób [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

We Włoszech trwają właśnie protesty po tym, jak władze zdecydowały się umieścić ponad 100 imigrantów w mieście. Setki ludzi wyległo na ulice, aby zademonstrować swoje niezadowolenie. Ale to nie jedyny taki przypadek.

Burmistrz Palermo Leoluca Orlando grzmi:

Nasze miasto nie jest już dłużej włoskie, ani europejskie. Idąc ulicami, można poczuć się, jak w Stambule czy Bejrucie.

Palermo nie jest wyjątkiem. W ostatnią sobotę w Rzymie odbyły się protesty, w których wzięło udział od 3 do 5 tys. członków organizacji prawicowych, którzy mają dość nielegalnej imigracji. Wypowiadający się na poniższym nagraniu duchowny kościoła prawosławnego mówi o afrykańskiej i islamskiej inwazji na Europę.

W poszczególnych miastach ludziom nie podoba się, że imigranci są utrzymywani za ich podatki, Na poniższym nagraniu widzimy wściekłych Włochów, którzy chcą odesłania ich do Afryki. – Co mają z tym wspólnego Włosi? – pyta starszy mężczyzna. Nie podoba im się, że zwykli Włosi muszą czasem spać na ulicach, a władze kwaterują imigrantów, którzy nie muszą płacić, jak każdy zwykły obywatel. Wściekli mieszkańcy posunęli się do tego, że spalili telewizory, dekodery i meble, które trafiły na wyposażenie mieszkań przybyszów z Afryki.

(4962)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę