Portal informacyjno-historyczny

Wałęsa w niemieckiej telewizji o planie pozbycia się rządzących. Ale powiedział też o jednej rzeczy, która nie spodobałaby się opozycji [WIDEO]

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– No cóż, stało się nieszczęście. Wybraliśmy nieodpowiedzialnych ludzi – ubolewa Lech Wałęsa w wywiadzie z niemiecką stacją ZDF. Jego zdaniem, wszystko zmierza w złym kierunku. Recepta? Jak najszybsze odsunięcie obecnie rządzących od władzy.

Powinno się tak szybko, jak to możliwe, pozbawić tych ludzi władzy. Nie jest to proste, gdyż mają ostatecznie demokratyczny mandat [do rządzenia], a my nie mamy możliwości, narzędzi

– tłumaczył w rozmowie z ZDF. Warto zwrócić uwagę, że Wałęsa podkreślił to, o czym zapominają ,,obrońcy demokracji” – to obecny rząd otrzymał demokratyczny mandat.

Wałęsa podkreśla, że jest to absolutnie niezbędne:

wszystko na to wskazuje, iż szkodzą oni Polsce tak bardzo, że należałoby pozbyć się ich najszybciej, jak to możliwe

– powiedział.

Cały wywiad w języku niemieckim na stronie stacji

(18572)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę