W kierunku Le Pen poleciały jajka i obelgi. Nie wytrzymała i obraziła wyborców. Tymczasem Macron pozywa ją za te słowa… [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Marine Le Pen nie ma najlepszej końcówki kampanii przed II turą wyborów prezydenckich we Francji. Kandydatka Frontu Narodowego została wygwizdana i obrzucona jajkami podczas wizyty w jednym z zakładów, a wcześniej musiała tłumaczyć się ze swoich sformułowań pod adresem kontrkandydata Emmenuela Macrona.

Le Pen w czwartek pojawiła się w Bretanii. Takiego powitania w regionie, z którego pochodzi, raczej się nie spodziewała. Wizyta w siedzibie jednej z firm transportowych kosztowała ją sporo nerwów. Pracownicy przedsiębiorstwa powitali kandydatkę Frontu Narodowego buczeniem, gwizdami i okrzykami: „Nic tu po pani”, „Faszyści won” czy „Le Pen pod sąd”. W kierunku Le Pen poleciały też jajka, ale rzuty okazały się niecelne. Kandydatka na prezydenta nie wytrzymała i nazwała mieszkańców regionu Rennes „twardogłowymi”, czym na pewno nie przysporzyła sobie zwolenników.

Ostatecznie Le Pen dostała się do zakładu i porozmawiała z jego szefami, ale wyszła już tylnymi drzwiami.

Wcześniej Le Pen musiała tłumaczyć się z tego, co powiedziała podczas środowej debaty. Zdaniem komentatorów zasugerowała, że Macron posiada kontra w rajach podatkowych. W czwartek wyjaśniała, że tylko pytała, czy tak jest. Jej kontrkandydat na takie sugestie zareagował skierowaniem sprawy do sądu, by ten ustalił, jaka jest prawda w sprawie kont. Wygląda na to, że nie boi się i nie ma jednak nic do ukrycia…

(1550)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.