Stinger w użyciu żołnierzy amerykańskich

W Białymstoku chcą powołania 5-tysięcznej Gwardii Narodowej uzbrojonej w Stingery. „Białystok stał się miastem frontowym”

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze
Stinger w użyciu żołnierzy amerykańskich
Stinger w użyciu żołnierzy amerykańskich

– Białystok stał się miastem frontowym – mówią białostoccy biznesmeni. Coraz bardziej agresywna polityka Rosji sprawiła, że postanowili zaproponować sposób, w jaki Białystok mógłby zabezpieczyć się przed agresją.

Jak informuje serwis Mmbialystok.pl, zaproponowali stworzenie 5-tysięcznej Gwardii Narodowej i uzbrojenie jej w wyrzutnie rakiet typu Stinger.

Taka deklaracja padła podczas konsultacji na temat strategii Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego (w jego skład wchodzi Białystok i dziewięć ościennych gmin). Jest szansa, by pozyskać pieniądze ze środków unijnych na lata 2014-2020. Trzeba jedynie przedstawić plan ich wydatkowania.

Białostoccy biznesmeni mają już pomysł. – Białystok stał się miastem frontowym – mówił Hubert Kaczyński przedstawiciel Podlaskiego Klubu Biznesu. – Może się okazać, że jakiś konwój ciężarówek nagle wjedzie do nas, a w drodze powrotnej wywiezie z naszych fabryk urządzenia i maszyny. By zwiększyć bezpieczeństwo miasta należy powołać Gwardię Narodową.

Biznesmeni są gotowi, by dozbroić rekrutów w lekką broń ręczną z Fabryki Broni w Radomiu. Natomiast miasto wzięłoby na siebie ciężar zakupu wyrzutni rakiet typu Stinger.

źródło: mmbialystok.pl

(26)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Tak ak, koniecznie w Stingery aby zasilić kasę najbardziej wojowniczego z plemion. Może lepiej Autorów tego pomysłu pogonić poprzez Syberię i Alaskę do domu. Zapewniam będzie wtedy lepiej a uzasadnić też potrafię, naawet niewidomym i bez pojęć militarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.