Portal informacyjno-historyczny

Unijni biurokraci ich nie znoszą, a co sądzą o nich zwykli wyborcy? Oto nagranie, które podbija sieć (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zwycięstwo prawicy we Włoszech zostało przyjęte z niezadowoleniem przez europejskie elity. Nie brakowało prób ,,demokratyzowania” rządu (trzymiesięczny impas za sprawą prounijnego prezydenta – więcej TUTAJ). Jednak co zwykli wyborcy sądzą o swoim rządzie, pokazuje to nagranie.

Nagranie stało się hitem sieci. Zostało zrobione przed uroczystościami pogrzebowymi ofiar zawalonego mostu w Genui. Ale atmosfera była niezwykle gorąca. Na miejscu pojawili się wicepremier, szef włoskiego MSZ i prawicowej Ligi Matteo Salvini oraz wicepremier i szef Ruchu Pięciu Gwiazd Luigi Di Maio.

Rząd zatroszczył się o poszkodowanych, wypłacając z budżetu odszkodowania. Jednocześnie Salvini zaatakował firmę, która zarządza drogą, domagając się 10-krotnie większych odszkodowań. Zapowiedział także odebranie koncesji tym firmom, które okażą się winne zaniedbań.

Dodatkowo rząd plusuje bezkompromisową walką z nielegalną imigracją. Rozpoczęto deportacje, a także podjęto niepopularne w Europie decyzje o niewpuszczaniu imigrantów. Takie postępowanie sprowadza gromy ze strony unijnych urzędników, ale obywatele sądzą inaczej.

Salvini serca wyborców zjednał takimi wypowiedziami:

Macron mocno skrytykował Włochów za nieprzyjęcie statku z imigrantami. Ta odpowiedź szefa włoskiego MSZ przejdzie do historii: ,,Emmanuel, jeśli masz takie złote serce…” (wideo)

(1708)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę