Portal informacyjno-historyczny

To ukrywał francuski rząd? Świadkowie: ofiary miały wydłubane oczy, obcięte genitalia…

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dżihadyści w klubie Bataclan mieli urządzić prawdziwą rzeź w trakcie listopadowych zamachów. Zeznania świadków są wstrząsające. Ofiary, zanim poniosły śmierć, były w wyszukany sposób torturowane. Rząd zaprzecza.

Ojciec jednej z ofiar napisał do polityka – Georgesa Fenecha, stojącego na czele komisji badającej zamachy w Paryżu. Zwłoki jego syna nie miały jednego oka i były wykastrowane. Jeden z policjantów, kiedy wszedł do budynku bezpośrednio po odbiciu, zwymiotował, widząc okaleczone ofiary.

ba

Inny mężczyzna zeznawał, że śledczy także zwymiotował, widząc efekty tortur dżihadystów, a także płakał na zewnątrz klubu. Mówił, że ofiary nie miały głów i były w straszny sposób okaleczone. Ciała kobiet nosiły ślady aktów seksualnych.

To tłumaczy, dlaczego niektóre rodziny ofiar nie mogły zobaczyć ciał swoich bliskich.

Policja zaprzecza. Twierdzi, że świadkowie nie mówią prawdy i to jedyne zeznania z blisko 1000 świadków. Twierdzi, że niektóre ciała były rozczłonkowane, ale jedynie na skutek wybuchów.

Przypomnijmy, że to Państwo Islamskie przeprowadziło serię ataków w Paryżu. Zginęło 130 osób oraz siedmioro napastników.

(7666)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę