Portal informacyjno-historyczny

Trzy uczestniczki demonstracji feministek poproszono o dodanie trzech liczb. I zapadła… konsternacja! ,,Jak ta matematyka leci?!”

w Humor

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W Internecie wciąż publikowane są materiały z minionego tygodnia, kiedy w Polsce przechodziły marsze kobiet. Jeden z nich przygotował sympatyzujący z ruchami feministycznymi portal Oko.press. Szczególnie jeden fragment wzbudził wesołość internautów…

Trzy dziewczyny nie miały problemu z odpowiedzeniem na pytaniem, dlaczego znalazły się na marszu. Ale zostały zaskoczone pytaniem o zsumowanie swojego wieku.

– Chcemy decydować o swoim ciele.
– A ile macie razem lat?
– yyy.. ile?.. 40?… 60?.. jak ta matematyka leci? 17…17 i 16.

Na dłuższym materiale widać, że ostatecznie prawidłowa nie padła. Warto również zadumać się nad stanem wiedzy redaktora zadającego pytania, który pomylił dodawanie z mnożeniem…

(5458)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Humor

Idź na górę