Uchodźcy zgwałcili lewicową działaczkę. Nie zgłosiła sprawy na policji, bo walczy z rasizmem

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

24-letnia niemiecka socjalistka została zgwałcona przez imigrantów. Na policji powiedziała jednak, że okradła ją szajka złożona częściowo także z Niemców. Wszystko po to, by chronić uchodźców i walczyć z rasizmem

– informuje portal pch24.pl za niemieckimi mediami.

Selin Gören, przedstawicielka młodzieżówki partii Die Linke (Lewica) – Solid, będąca także rzecznikiem tej organizacji, przedstawia się jako socjalistka i antyrasistka. Twierdzi, że jej zachowanie to efekt tego, że nie chciała nakręcać spirali nienawiści w stosunku do imigrantów. Wyjaśniała to również swoją „lewicową wrażliwością”.

Dziewczyna w nocy do swojego mieszkania w Mannheim (Badenia-Wirtembergia) zatrzymała się na placu zabaw i przysiadła na huśtawce. Wkrótce podeszło do niej trzech imigrantów. Właśnie wtedy doszło do gwałtu. Kobieta poszła na policję, ale okłamała funkcjonariuszy. Zeznała, że została okradziona przez grupę imigrantów i Niemców. Wszyscy mieli mówić ze sobą po niemiecku – informuje wPolityce.pl. Tymczasem napastnicy porozumiewali się w języku kurdyjskim lub perskim.

Jak dodaje serwis Ndie.pl, dopiero kilkanaście godzin po pierwszej wizycie na policji Gören udała się na komisariat po raz drugi i tym razem opowiedziała o rzeczywistym przebiegu napaści. Namówił ją do tego jej przyjaciel, argumentując, że może zapobiec gwałtowi na innej kobiecie.

Niemcy mają jednak inne problemy, niż tylko wyjątkowy brak rozsądku ze strony socjalistów. Jak informuje TVP:

Wewnętrzny dokument skierowany do Komisariatu Kryminalnego 12 (K12), czyli jednostki zajmującej się przestępczością seksualną oraz osobami zaginionymi, podkreśla: „K12 potwierdza rosnąca liczbę gwałtów dokonywanych na basenach, która napawa nas obawami”. „Sprawcami tych przestępstw w większością są migranci” – zaznaczono w raporcie, do którego dotarł dziennik „Bild”. Władze z Duesseldorfie potwierdziły, że dokument jest autentyczny.

źródło: Pch24.pl / Ndie.pl / wPolityce.pl / TVP

(1820)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.