Portal informacyjno-historyczny

Tyson chwali Polaków i nieoczekiwanie deklaruje: Chętnie zagrałbym w filmie o historii Polski

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W rozmowie z ,,Faktem” Mike Tyson zadeklarował, że chętnie zagrałby w filmie poświęconym historii Polski. – Polecam samego siebie, jestem gotowy – mówi.

Tyson wypowiada się pozytywnie o Polakach:

Wnosicie naprawdę wiele do dzisiejszego świata. Jeśli jesteś w Ameryce, spotkasz tam wielu wspaniałych Polaków – na przykład w Nowym Jorku, gdzie dorastałem. W Chicago też jest ich wielu.

– mówi.

Został zapytany również o zapowiadany film, który będzie poświęcony historii Polski. Dotychczas mówiło się o takich nazwiskach jak Mel Gibson czy Tom Cruise. Tyson ocenia ich jako wielkich aktorów. Ale sam niespodziewanie deklaruje:

jest jeszcze jedna wielka gwiazda, która mogłaby w tym zagrać… Polecam samego siebie i sądzę, że mógłbym być ważną częścią takiej produkcji. Jestem gotowy!

Pytany o znajomość naszej historii mówi, że wie, iż wszystko zaczęło się około X wieku. A potem ,,były różne historie ze Szwedami i Rosjanami”.

Warto jednak pamiętać, że występ tak głośnego nazwiska i obsadzenie go w roli głównej to bardzo wysokie koszty. Czas pokaże, jakie decyzje zostaną podjęte…

źródło: Fakt24

(6173)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę