Portal informacyjno-historyczny

TVN nie ma tu wstępu od wielu lat. Zakaz stał się atrakcją turystyczną [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Już od wielu lat ekipy telewizji TVN nie mają tam wstępu. Winy sprzed prawie dwóch dekad nie zostały wybaczone, a zakaz stanowi… atrakcję turystyczną.

Odwiedzający zamek rycerski w Sobkowie (woj. świętokrzyskie) nie mogą przegapić tablicy, która została ustawiona już w 2000 roku. Gości od wejścia wita napis ,,zakaz wstępu telewizji TVN”.

Tablica z takim napisem stoi w świętokrzyskim zamku do prawie dwóch dekad. Wszystko zaczęło się w 2000 roku, gdy telewizja przyjechała kręcić materiał do jednego ze swoich programów. Właściciel rycerskiego kompleksu został poproszony o zorganizowanie pokazów rycerskich i innych atrakcji. Zrobił to, wszystko zostało zorganizowane, tylko zabrakło telewizji. Ekipa TVN bez słowa wyjaśnienia nie pojawiła się na umówione nagrania. Wściekły właściciel od tego momentu wprowadził zakaz wstępu telewizji TVN na swój zamek.

Zamek w Sobkowie składa się z fortalicji zbudowanej w latach 1560-1570 przez Stanisława Sobka oraz ruin klasycystycznego pałacu wzniesionego około 1770 roku. Obecnie na terenie mieszczą się hotel i restauracja.

(5447)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę