Portal informacyjno-historyczny

Tusk skomentował Marsz Niepodległości, doprowadzając internautów do wściekłości. Ten wpis najlepiej podsumowuje jego ,,troskę”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Donald Tusk najpierw nieoczekiwanie po raz pierwszy przyjął zaproszenie na oficjalne obchody Święta Niepodległości, a teraz skomentował to, jak Marsz przedstawiły media. Jego tweet spotkał się z licznymi komentarzami.

Jego zdaniem, problemem Polski ludzie żyją w każdym zakątku globu.

W dalekiej Azji spotkania z przywódcami USA, Chin, Indii, Kanady, Japonii i ASEAN. W kuluarach także pytania o Polskę w związku z marszem narodowców. Bez złudzeń: reputacyjna katastrofa. Może nie wszyscy się tym przejmują, ale ja tak.

– napisał na Twitterze.

Pod jego tweetem internauci punktowali:

Zwracano uwagę, że większość opinii ma swoje źródło w jednym z fake newsów, jak rzekomy transparent ,,Módlmy się za islamski holokaust”, którego na Marszu nie było.

Paweł Kukiz zwrócił uwagę, że Tusk zamiast uciąć nieprawdziwe informacje, jeszcze je podsyca:

„Reputacyjna katastrofa”, panie Tusk, to taki Polak- szef Rady Europejskiej, który zamiast bronić jak lew swojej Ojczyzny, zamiast jak najszerzej komunikować, że skandaliczne hasła były tylko MARGINESEM na Marszu Niepodległości i mocno zaprotestować przeciw określaniu Polaków mianem faszystów, podsyca antypolskie postawy i uwiarygadnia atakujące nas media epatując „troską o stan demokracji” i „niepokojem w związku z radykalizacją postaw w Polsce”…

Tymczasem poseł Adam Andruszkiewicz przypomniał, jak Marsz Niepodległości wyglądał, gdy Tusk był premierem. Wtedy obecny przewodniczący Rady Europejskiej jakoś specjalnie nie troszczył się o Polaków…

 

(4982)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę