Portal informacyjno-historyczny

To trzeba zobaczyć: poseł Nowoczesnej, autor pomysłu ,,zlikwidujemy 500 plus”, odpowiada na pytania Mazurka. Z każdą odpowiedzią było coraz śmieszniej [WIDEO]

w Wiadomości z Polski/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Powiem jedno: program 500 plus jest ślepym programem, który pomija dwa miliony dzieci. PiS sprawia, że opinia publiczna i klasa polityczna ma być zakładnikiem tego programu – tłumaczył w rozmowie z Robertem Mazurkiem poseł Nowoczesnej Witold Zembaczyński. Ale wytłumaczenie alternatywy, którą ma jego partia, przychodziła mu z dużym trudem.

Zembaczyński twierdzi, że obecny system ,,pomija 2 mln dzieci, to znaczy, że trzeba ten system naprawić”. Co w zamian proponuje Nowoczesna?

Mazurek stwierdził również, że ,,jesteście tak zabawni”, że jest gotowy wesprzeć ich swoim głosem. Poseł podpowiadał, że może być także… wpłata:

Poseł otrzymał także szansę zadania sobie pytania.

Czy Nowoczesna będzie rządzić w Polsce? – Tak!

– pytał i odpowiadał.

Zembaczyński był również pytany, dlaczego Nowoczesna chce koalicji ze skompromitowaną w oczach wielu wyborców PO. Jednak odpowiedź chyba nie przekonała redaktora:

cały program:

(9654)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. świnie po zarżnięciu się goli ( usuwa szczecinę ) a ten wieprz chodzi jeszcze nie ogolony? markela wspomóż go żyletką – może się sam zarżnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę