Portal informacyjno-historyczny

Tu nie trzeba kabaretu: posłowie PO nagle pokochali Węgrów i wystosowali do nich specjalną odezwę

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jeszcze do niedawna kultywowane dobre relacje Węgier i Polski były obiektem żartów opozycji. Kpiono z Budapesztu nad Wisłą i żartowano, że zamiast Polski w Unii Europejskiej, pozostanie nam partnerstwo polsko-węgierskie.

Tymczasem wystarczyło jedno głosowanie, kiedy to węgierski głos wsparł kandydaturę Donalda Tuska, by posłowie PO przywdziali węgierskie barwy i zaczęli powiewać węgierskimi flagami. Dosłownie. Korzystając, że 15 marca przypada Święto Narodowe Węgier Sławomir Nitras, Rafał Trzaskowski i Agnieszka Pomaska wystosowali do przyjaciół-Węgrów specjalną odezwę….

Jeszcze przed wyborem Ryszard Czarnecki mówił Trzaskowskiemu:

Jak politycy PO mówią, że Orban jest paskudny, wstrętny, obrzydliwy, bo rozmawia z Putinem, ale jak ten sam Orban mówi, że poprze Donalda Tuska, to już jest Orban cacy. Skończcie z tą hipokryzją. To jest żenujące

(2075)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę