Trump nakazał ich deportować. Oto jak wyglądają ,,biedne dzieci”, których broni lewicowa organizacja [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Amerykański Związek Swobód Obywatelskich rzucił oskarżeniami pod adresem Donalda Trumpa. Zdaniem działaczy ACLU prezydent USA nakazał deportowanie ,,biednych imigranckich dzieci”. Trump nazywa deportowane osoby inaczej.

Podczas przemówienia w Brentwood poinformował o pozbyciu się ze Stanów Zjednoczonych grupy ,,imigranckich zwierząt, które siały gangsterską przemoc i strach w lokalnych społecznościach”.

Trump miał na myśli członków gangu MS-13, którzy pochodzili z Salwadoru. Po pobycie w więzieniu gangsterzy wrócą do swojego kraju. Tymczasem działacze z ACLU podnieśli alarm.

Co najmniej 9 dzieci z hrabstwa Suffolk zamknięto w więzieniu. Tylko i wyłącznie na podstawie niepotwierdzonych podejrzeń. Całą ich winą było to, że miały koszulki Chicago Bulls, grały w piłkę z gangsterami i wywiesiły flagę Salwadoru

– napisali w komunikacie działacze.

Jak wyglądają te dzieci? Dwoje z nich to 18-latkowie, którzy porwali i zgwałcili 14-latkę oraz zamordowali inną nastolatkę. Z kolei 20-latek jest podejrzany o zabicie dwóch mieszkańców Houston. Kolejny zastrzelił 16-latka, który poinformował policję o zabójstwach dokonanych przez gang MS-13. Dwaj następni na polecenie gangu odrąbali głowę 16-latkowi. Morderstwa w Nowym Yorku mają na koncie trzej inni deportowani.

W ramach operacji ,,Matador” FBI zatrzymała 39 członków gangu MS-13, w tym 12 niepełnoletnich, o których teraz tak walczy ACLU.

źródło: Breitbart

(1437)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.