Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YouTube

Totalna kompromitacja Obywateli RP we Wrocławiu. Dostali lekcję od kibiców i narodowców (foto/wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Totalna klęska Obywateli RP, którzy chcieli awantury we Wrocławiu. Kibice Śląska zachowali zimną krew – informuje Niezalezna.pl. Portal wskazuje, że grupce organizacji popieranej przez opozycję nie udało się zakłócić obchodów 1 sierpnia, organizowanych przez kibiców Śląska Wrocław i narodowców.

Niezalezna.pl podkreśla: Cel był jasny: awantura w rocznicę Powstania Warszawskiego. Kontrmanifestanci zapowiadali:

Odebraliśmy im przestrzeń publiczną. Nie będą mogli używać swoich symboli. (…) Porządek wewnętrzny będzie pilnowała Straż Obywatelska zorganizowana przez fundację Wolni i Równi).

Kibice ostrzegali się nawzajem, że prawdziwym celem jest prowokacja.

Nie możemy dać się sprowokować – chociażby z uwagi na zwykłych ludzi którzy naprawdę i szczerze będą chcieli oddać cześć Powstańcom – matki z dziećmi (…) jest tylko jedno logiczne rozwiązanie. Musimy tam być, musimy tam przyjść wszyscy. Musi nas być na tyle dużo, aby to ONI stanowili garstkę, która przeszkadza normalnym ludziom w oddawaniu czci Powstańcom. To jest nasze miasto, nasze ulice, nasze zasady, nasza uroczystość i nasza Polska! To właśnie musimy im pokazać. Spokojnie, z Polska dumą i godnością.

– czytaliśmy w apelu. W czasie uroczystości doszło do jednego z incydentów. Jednemu Obywatelowi RP nie spodobał się pewien okrzyk:

Ten pan przyszedł do nas, ale było głośno i słabo go słyszeliśmy. Dotarło do nas jedynie, że padły słowa „Śmierć wrogom ojczyzny”. No to uznaliśmy, że chce zaintonować taki okrzyk i grzecznie go podjęliśmy

– mówił jeden z fanów Śląska. Ale to nie jedyne takie okrzyki. Nie zabrakło: „Cześć i chwała bohaterom”, „Bóg, Honor i Ojczyzna” oraz „Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”. Grupki Obywateli RP nikt nie dostrzegał, a wśród zdjęć z uroczystości dominowały te pełne patriotycznych symboli.

(10101)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę